Wspomnienie lata. Duathlon w Mazowieckiej Szwajcarii.

Wspomnienia z imprez rozgrywanych wiosną i latem tego roku będą nam towarzyszyć przez całą zimę. Po pierwsze dlatego, że będą działać motywująco i nie pozwolą spocząć w kapciach przed telewizorem. Po drugie, być może przypomnienie konkretnych zawodów, przekona Was do tego, aby wystartować w nich w przyszłym roku. Dziś wrócimy do pierwszej edycji Duathlonu po Mazowieckiej Szwajcarii. Zawody na trudnej trasie, wiodącej przez Brudzeński Park Krajobrazowy ukończyło 47 mężczyzn i 2 kobiety. Duathlon po Mazowieckiej Szwajcarii odbył się w Janoszycach koło Płocka. Start i meta zawodów usytuowane były na terenie ośrodka wypoczynkowego „Zielona Dolina”. Część biegowa duathlonu była wyznaczona na zboczach „Zielonej Doliny”, a trasa rowerowa na terenie Brudzeńskiego Parku Krajobrazowego. Na zaledwie kilometrowej rundzie biegowej zawodnicy musieli pokonać 300 metrów podbiegu, natomiast cześć rowerowa poprzecinana była licznymi wąwozami, strumieniami i jarami.

 

 

 

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

5 KOMENTARZE

  1. Mam nadzieję, że już pod koniec listopada będę mógł zaprosić Was na drugą edycję zawodów. Szczegóły oczywiście na AT.

  2. Świetna impreza, doskonale zorganizowana, ze wspaniałą atmosferą, zawodowym komentatorem z dużym doświadczeniem, no i najbardziej wymagającą trasą biegową na jakiej przyszło mi się ścigać.

    Dobry pomysł z tymi wspomnieniami z zawodów. Będzie co oglądać.

    PS. Dobry film. Nie wiedziałem, że tak śmiesznie wygląda moje zbieganie, jakbym miał się zaraz przewrócić. Było tam na prawdę stromo…

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,384ObserwującyObserwuj
435SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze