Wygraj karbonową lemondkę!

Tri-Magic Triathlon E-shop został jednym z partnerów Herbalife Triathlon Gdynia 2013. Z tej okazji wśród wszystkich osób, które do 31 grudnia br. zarejstrują się i opłacą swój start na dystansie długim rozlosowana zostanie nagroda o wartości 799 zł – Profile Design Lemondka T3 + Carbon. Dla wszystkch, którzy zarejestrują się i wniosą opłatę do Herbalife Triathlon Gdynia do 31 grudnia Tri-magic przygotował specjalną ofertę na zakup odzieży kompresyjnej – 20% rabatu.

 

Zapoznaj się z ofertą fimy na stronie www.tri-magic.pl

 

tri1

 

A do Herbalife Triathlon Gdynia na dystans długi zapisało się już ponad 930 osób. Pół tysiąca zawodników już opłaciło startowe, więc na 9 miesięcy przed zawodami możemy powiedzieć, że zanosi się na rekordową liczbę uczestników, jaka kiedykolwiek wystartowała w triathlonie na dystansie długim w polskich zawodach triathlonowych. Akademia Triathlonu jako partner medialny imprezy będzie Was informować o wszystkim, co wydarzy się w związku z Herbalife Triathlon Gdynia.

 

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,512ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane