Wygraj pakiet startowy Herbalife Triathlon Susz!

Zapisy do Herbalife Triathlon Susz zakończyły się już kilka miesięcy temu, ale Akademia Triathlonu ma dla Was niespodziankę – pakiet startowy na dystans długi. Można go wygrać w naszym konkursie.

 

Zadanie jest proste, ale nie banalne. W 500 znakach należy przekonać internautów, że to właśnie Tobie należy się prawo udziału w zawodach i zebrać największą liczbę głosów.

 

 

Zgłoszenia można przesyłać za pomocą zakładki konkursowej dostępnej pod adresem www.facebook.com/akademiatriathlonu, w tej samej zakładce można oddawać głosy na swoich faworytów. Użytkownicy facebook’a mogą głosować na dowolną liczbę zgłoszeń, jednak nie więcej niż jeden raz na każde z nich.

 

Konkurs trwa do 10 kwietnia, do godziny 23:59. Przez cały czas można przesyłać zgłoszenia, ale im szybciej, tym większa szansa na wygraną. Zwycięzca zostanie ogłoszony 12 kwietnia 2012 roku.

 

Powodzenia!

 

 

Regulamin konkursu „Wygraj pakiet startowy z Akademią Triathlonu”

1. Organizatorem konkursu są Wydawnictwa Sportowe i Naukowe, sp. w organizacji
2. Konkurs odbędzie się w dniach 2-10.04.2012r.
3. Zwycięzca zostanie ogłoszony 12.04.2012r.
4. Nagrodą w konkursie jest pakiet startowy na dystans długi Herbalife Triathlon Susz 2012, który odbędzie się w dniach 6-8 lipca 2012r. W skład pakietu wchodzi prawo startu w zawodach oraz standardowy zestaw startowy do odbioru w biurze zawodów podczas imrezy.
5. Nagroda nie może zostać przekazana innej osobie.
6. Konkurs prowadzony jest za pośrednictwem portalu facebook, który jest administratorem danych osobowych.
7. Konkurs ma charakter dwuetapowy; pierwszy etap to zgłoszenie, drugi – głosowanie.
8. Zgłoszeniem do konkursu jest opublikowanie za pośrednictwem zakładki konkursowej dostępnej pod adresem: http://www.facebook.com/akademiatriathlonu, tekstu zawierającego maksymalnie 500 znaków. Tekst ma przekonać internautów, że to jego autor powinien otrzymać prawo startu w Herbalife Triathlon Susz 2012 na dystansie długim. Jedna osoba może przesłać jedno zgłoszenie do konkursu.
9. Głosowanie trwa od momentu przesłania pierwszego zgłoszenia. Każdy użytkownik portalu facebook może głosować na dowolną liczbę zgłoszeń, jednak nie więcej niż jeden raz na każde z nich. Głosowanie zakończy się 10.04.2012 o godzinie 23:59
10. Przesyłający zgłoszenie mogą agitować na swoją korzyść z zachowaniem zasad obowiązujących w portalu facebook.
11. Zwycięzcą konkursu zostanie osoba, której zgłoszenie zbierze najwięcej głosów. Zwycięzca o wygranej zostanie poinformowany wiadomością wysłaną za pośrednictwem portalu facebook.
12. Osoby znajdujące się na liście startowej Herbalife Triathlon Susz nie mogą przesłać swojego zgłoszenia, mogą jedynie głosować na zgłoszenia innych osób.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,473ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane