Wygraj pakiet na Herbalife Triathlon Gdynia! Numer 1 czeka!

Jest jeszcze szansa na zdobycie pakietu startowego na zawody Herbalife Triathlon Gdynia. Jest to pakiet wyjątkowy z kilku powodów. Po pierwsze ten, kto go zdobędzie, pomoże 23-letniemu Łukaszowi z Gdańska choremu na porażenie mózgowe. Po drugie pakiet, który możecie wygrać oznaczony jest numerem 1, co oznacza, że szczęśliwiec, który go zdobędzie, ustawi swój rower w strefie zmian obok Andreasa Raelerta i innych gwiazd światowego i polskiego triathlonu. Wystarczy tylko wziąć udział w licytcji, która ruszyła 12 czerwca i potrwa do końca czerwca. Akcję zorganizowało Radio Gdańsk w ramach projektu „Pomorze Biega i Pomaga”. Zbieramy na wózek elektryczny. Cena wywoławcza pakietu to 400 zł. Licytować można do końca czerwca na stronie Facebook Pomorze Biega.

 

Łukasz urodził się z dziecięcym porażeniem mózgowym. Jest pod opieką mamy. Ogromną pomocą w ich codziennym życiu byłby wózek elektryczny. Mamy nadzieję, że pieniądze zebrane m.in. z aukcji pakietu z numerem 1 pomogą w realizacji tego celu. Dla Radia Gdańsk mama Łukasza mówiła: „Takie akcje pozwalają nam wierzyć w ludzi. Triathlonu nie znałam, ale teraz będę uważnie śledzić wszystkie zawody. Będziemy trzymać kciuki za zawodnika z numerem pierwszym, bo to numer, który ktoś wylosuje dla Łukasza. Mam nadzieję że uda się kupić mojemu synowi nowy wózek”.

 

lukaszok

 

Aukcja pakietu na Herbalife Triathlon Gdynia to nie jedyna forma zbiórki pieniędzy. Można pomóc niezależnie od tej akcji, wpłacając pieniądze poprzez platformę www.siepomaga.pl. Wózek elektryczny, który potrzebny jest Łukaszowi kosztuje 13 tysięcy złotych. Dzięki niemu chłopak będzie mógł sam poruszać się po mieszkaniu, a na spacerach jechać tam gdzie chce, a nie – jak żartował Łukasz w rozmowie z Radiem Gdańsk – tam gdzie zawiezie go mama.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,508ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane