Wygraj voucher Columna Medica

columna medica

 

 

Wygraj voucher Columna Medica

 Letnie Igrzyska Olimpijskie rozpoczęte! Triathlon na IO 2012 rozgrywany będzie w dniach 4 sierpnia (kobiety) i 7 sierpnia 2012 (mężczyźni) w Hyde Park. W zawodach olimpijskich uczestniczyć będzie 110 triathlonistów, 55 kobiet i 55 mężczyzn. Zawodnicy i zawodniczki będą mieli kolejno do przepłynięcia 1,5 km, przejechania na rowerze 40 km i przebiegnięcia 10 km. Start będzie startem wspólnym z platformy, a trasa pływacka prowadzi po jeziorze Serpentine. Zawodnicy po opuszczeniu strefy zmian (T1) wyjadą na trasę kolarską, która wiedzie przez Bramę Królowej Matki poza Hyde Park i prowadzi aż do Wellington Arch przez drogi Constitution Hill i Birdcage Walk. Pod Buckingham Palace będzie usytuowany nawrót trasy kolarskiej, która będzie kierowała do strefy zmian (T2) w Hyde Parku. Trasa biegowa składa się z czterech okrążeń po 2,5 km wokół jeziora Serpentine. Zwycięzcą zawodów będzie zawodnik, który pokona trasę w najkrótszym czasie. Na dystansie triathlonu rywalizować będę dwie Polki – Maria Cześnik i Agnieszka Jerzyk.

A my mamy dla Was konkurs olimpijski. Weź udział w konkursie w serwisie Facebook Akademia Triathlonu i wygraj voucher Columna Medica.

LINK DO KONKURSU

 

Konkurs trwa do 3 sierpnia 2012 roku do godz. 23:59, wyniki konkursu zostaną opublikowane 6 sierpnia.

 

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,300ObserwującyObserwuj
435SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze