Wyjątkowa para wystartuje w GFNY Gdynia

Monika i Marcin Suwart wystartują wspólnie w kolarskim klasyku dla amatorów. Ta wyjątkowa para weźmie udział w kategorii ONA + ON. Do tej kategorii organizatorzy zapraszają pary, które łączy sportowa pasja. Każdy zarejestrowany uczestnik GFNY Gdynia będzie mógł zakupić pakiet startowy dla swojej drugiej połówki za pół ceny!

Monika i Marcin Suwart, małżeństwo które połączyła pasja do sportu. Marcin jest osobą niewidomą i by móc trenować i startować w zawodach potrzebuje przewodnika/pilota, którym jest jego żona Monika.

Małżeństwo Suwartów znane jest miłośnikom triathlonu. W 2017 roku razem ukończyli zawody Enea IRONMAN 70.3 Gdynia.

Wspólne treningi i wspólne zawody to czas tylko dla nas, czas wspólnej motywacji, pokonywania naszych barier, słabości i ograniczeń, wspierania się.  Czas, w którym jeszcze bardziej zbliżamy się do siebie i poznajemy siebie nawzajem, czas radości z robienia czegoś razem i satysfakcji z osiągniętego celu. Zachęcamy wszystkich do aktywnych randek i do udziału w GFNY Gdynia – mówią zgodnie Marcin i Monika.

Specjalna kategoria „Ona + On” została stworzona dla par dzielących miłość do kolarstwa. To wyjątkowa okazja, aby przejechać trasę GNFY Gdynia wspólnie i wspierać się podczas zawodów. Każdy uczestnik GNFY Gdynia może sprezentować swojej drugiej połówce pakiet startowy tańszy o połowę ceny.

Wspólne pasje łączą ludzi i cementują każdy związek. A my chcemy docenić ludzi, których wspólną pasją jest kolarstwo. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się wprowadzić specjalną kategorię „Ona + On” – mówi Michał Drelich, dyrektor zarządzający Sport Evolution.

Przewidziane są dwie kwalifikacje – dla par, których łączny wiek jest mniejszy niż 90 lat, oraz dla tych, których przekracza liczbę 90 lat.

Warunkiem jaki trzeba spełnić, aby zostać skwalifikowanym jest wspólne ukończenie trasy. Różnica na mecie i punktach pomiarowych między kolarzami nie może być większa niż 30 sekund. Uczestnicy klasyfikacji „Ona + On” nie będą uprawnieni do otrzymania indywidualnych nagród dla grup wiekowych.

Doceniamy pary zakochane w sobie nawzajem i w sporcie. Z promocji skorzystać można przez cały czas trwania zapisów online.

SZCZEGÓŁY KATEGORII „ONA+ON”

Zapisy i więcej szczegółów na stronie internetowej www.gfnygdynia.pl oraz na www.facebook.com/GFNYGdynia

O GFNY Gdynia

Pierwsza edycja GFNY Gdynia odbędzie się 27 maja 2018 roku. Zawodnicy będą mieli do wyboru dwa dystanse – 80km i 136km. Trasy zostały poprowadzone po Kaszubach, a start i meta zawodów będą zlokalizowane na Skwerze Kościuszki w Gdyni. Wyścig odbywać się będzie przy zamkniętym ruchu drogowym. Na uczestników czeka m.in. koszulka kolarska w pakiecie startowym, welcome banquet i posiłek regeneracyjny.

Organizatorem GFNY Gdynia i wyłącznym licencjobiorcą marki Gran Fondo New York na Polskę jest agencja Sport Evolution, która specjalizuje się w organizacji masowych imprez sportowych. Agencja stoi za takimi wydarzeniami jak m.in. ONICO Gdynia Półmaraton, DOZ Maraton Łódź, Enea IRONMAN 5150 Warsaw czy Enea IRONMAN 70.3 Gdynia.

O serii GFNY
GFNY to globalna seria wyścigów kolarskich dla amatorów, w których zawodnicy startują indywidualnie i rywalizują nie tylko z pozostałymi kolarzami, ale też z czasem i samym sobą.

Centralnym punktem serii są zawody GFNY w Nowym Jorku, podczas których zawodnicy rywalizują na 100-milowej trasie, prowadzącej z NYC do Bear Mountain. Zawody te pełnią rolę Mistrzostw Świata GFNY. Równocześnie, odbywa się krótszy wyścig na dystansie 50 mil, w którym jednak nie nagradza się zwycięzców, a wyniki podawane są w kolejności alfabetycznej.

Imprezy z serii GFNY World, rozgrywane na całym świecie, oferują podobny format zawodów. Dodatkowo, ich uczestnicy mają szansę zakwalifikować się do startu z pierwszej strefy podczas GFNY World Championship w Nowym Jorku.

Powiązane Artykuły

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,473ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane