Wylicytuj pakiet startowy w Suszu i autograf Wellington!

Licytujemy, bawimy się i pomagamy podczas XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Hasło: „Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko, czyli gramy na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą”. Akademia Triathlonu przyłącza się do akcji. Przedmiotem aukcji jest plecak z autografem Chrissie Wellington. Chrissie jest aktualną Mistrzynią Świata na dystansie Ironman na Hawajach i rekordzistką Świata z Roth. Plecak przekazuje na aukcję Łukasz Grass – dziennikarz Radia TOK FM i TVP1, Redaktor Naczelny Akademii Triathlonu. Zawody Challenge Roth (3,9 km /180 km /42 km) były jego pierwszym „Ironmanem”. Plecak był częścią pakietu startowego, a Chrissie Wellington podpisała go tuż przed ceremonią dekoracji zwycięzców Challenge Roth.

Na aukcji można wylicytować również pakiet startowy na dystans długi Herbalife Triathlon Susz 2012. Zawody odbędą się 7 lipca 2012 roku. W skład pakietu wchodzi prawo do startu w zawodach z numerem 333 oraz pakiet uczestnika imprezy. Herbalife Triathlon Susz to największa impreza triathlonowa w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Na uczestników czekają dwie trasy: długa, gdzie do przepłynięcia jest 1,9 km, do przejechania rowerem 90 km i 21,1 km do przebiegnięcia oraz sprint: 0,75 km – 20 km – 5 km. Ambasadorami Herbalife Triathlon Susz 2012 są aktorzy: Magdalena Boczarska i Marcin Dorociński. Jak również prezenterzy telewizji Polsat: Paulina Sykut i Maciej Dowbor.

Cały dochód z obu aukcji zostanie przekazany fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

 

LICYTUJEMY TUTAJ:

 

1. PLECAK Z AUTOGRAFEM CHRISSIE WELLINGTON

 

2. PAKIET STARTOWY NA SUSZ

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

3 KOMENTARZE

  1. Kuba, nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś wylicytował plecak z Roth, skoro swój zgubiłeś 🙂

  2. Hej, No to Kuba…do licytacji i plecak Twój 🙂 Szkoda, że zgubiłeś – Twój miał autograf Realerta. Dwa rekordy świata na jednym plecaku…

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,501ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane