Wyniki AT Team z weekendu

W ten weekend zawodnicy rywalizowali na różnych dystansach triathlonu w pięciu miastach: w Lusowie, Okunince, Płocku, Gołuchowie oraz Serocku. Do tego odbywał się crosstriathlon w Wolsztynie oraz duathlon dla dzieci w Poznaniu. Tym razem były to mniejsze imprezy, a dwie z nich debiutowały w Polsce. Na listach byli nasi mężni i waleczni członkowie AT Team, niestety nie odnaleźliśmy żadnej pani – może startowały w zawodach za granicą? Łącznie na listach wyników odnaleźliśmy 9 AT Teamowiczów i 3 członków redakcji AT. Na duże gratulacje zasłużyła nasza członkini redakcji Anna Piorun, znana wszystkim z testów sprzętowych, jako Anna Grzesiak. Ania wystartowała w Płocku i wygrała kategorię kobiet. Serdecznie gratulujemy.

54 Krzysztof Stasiak 18:32 3:13 39:03 1:42 23:00 1:25:31

IX Ogólnopolski Triathlon o Puchar Prezydenta Miasta Płocka (0,75/20/5) – pełne wyniki TUTAJ

goluchow

W miniony weekend miały miejsce zawody w Gołuchowie, niestety nie startowali nasi. Pełne wyniki z zawodów znajdziecie TUTAJ.  W ramach zawodów rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Młodzików PZTri na dystansie 400m pływania, 8km na rowerze i 2 km biegu. Młodzicy to kategoria wiekowa 13-15 roku życia (roczniki 1999, 2000, 2001). Mistrzem Polski Młodzików został Wojciech Bernaciak (GTT Diament Gniezno) – czas 28:39 (6:47|0:39|12:27|0:40|8:06), a Mistrzynią Marta Zygmunt (MLUKS Triathlon Koło) – czas 31:11 (7:43|0:44|12:39|0:38|9:27).