Wysokie noty dla Enea 5150 Warsaw

96,2% uczestników tegorocznych zawodów triathlonowych Enea 5150 Warsaw poleciłoby start w imprezie swoim znajomym. Czego jeszcze dowiedzieliśmy się o warszawskim wyścigu spod znaku IRONMAN?

Zawodnikom najbardziej podobała się lokalizacja imprezy, przebieg trasy zawodów oraz ogólna atmosfera panująca podczas wydarzenia. Bardzo wysokie noty zebrały też takie aspekty, jak meta zawodów, poziom zabezpieczenia i nowa formuła startu, tzw. „rolling start”, coraz częściej spotykana na imprezach serii IRONMAN na całym świecie.

 

5150 najlepsze 2.png

Cieszy nas przede wszystkim, że zawodnicy dostrzegają szczególną dbałość o bezpieczeństwo, które jest naszym absolutnym priorytetem. Jest to też główny argument przemawiający za wprowadzeniem formuły „rollling start”, która zebrała bardzo pozytywne opinie u zawodników – mówi Piotr Jakóbik, Marketing Director w agencji Sport Evolution. – Jeśli dodamy do tego fakt, że uczestnicy po prostu dobrze się u nas czuli, a ponad 96% z nich poleciłoby start w Enea 5150 Warsaw swoim znajomym, to mogę tylko podziękować całemu naszemu zespołowi, setkom niezwykle zaangażowanych wolontariuszy oraz wszystkim partnerom imprezy za to, że wspólnie spełniliśmy oczekiwania bardzo wymagającej grupy, jaką są triathloniści – dodaje.

Wyniki satysfakcji zawodników Enea 5150 Warsaw zostały oparte na wystandaryzowanej ankiecie online, używanej przy wszystkich imprezach IRONMAN, IRONMAN 70.3 oraz 5150 Triathlon Series na całym świecie. Swoimi opiniami po warszawskich zawodach podzieliło się ponad 250 triathlonistów. Ogólny poziom satysfakcji z udziału w rywalizacji wyniósł 94,1%, co znacząco przewyższa średnią ocenę imprez 5150 Triathlon Series.

 

5150 info 3.png

Nie ma mowy o spoczywaniu na laurach. Ankieta pokazała, że są obszary, w których nadal możemy się poprawić i doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Doceniamy konstruktywną krytykę i liczymy się z każdym zdaniem. Stąd zrobimy wszystko, aby przyszłoroczna edycja Enea 5150 Warsaw była jeszcze lepsza – zapowiada Piotr Jakóbik.

Zawody Enea 5150 Warsaw odbyły się 11 czerwca br. Wystartowało w nich ok. 1000 zawodników, a najlepsi okazali się Agnieszka Jerzyk (POL) i Aliaksandr Vasilevich (BLR).

Więcej informacji na www.5150warsaw.com oraz www.facebook.com/5150warsaw.

 

5150 info 4.png

Powiązane Artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Śledź nas

16,036FaniLubię
1,134ObserwującyObserwuj
302SubskrybującySubskrybuj

Kalendarz

10gr08:0018:00MORSMAN Triathlon 2022

Najpopularniejsze

X
X