Wystartuj w Ełku i Gdyni, wygraj wyjazd na Majorkę!

Beko Ełk Triathlon i Herbalife Triathlon Gdynia to imprezy partnerskie. Wśród osób, które zdecydują się wystartować w tym roku w obydwu imprezach, rozlosowany zostanie tygodniowy obóz triathlonowy na Majorce organizowany przez Akademię Triathlonu wraz z grupą treningową Sauerland Team!

 

Udział w losowaniu wezmą tylko te osoby, które do końca kwietnia br. zarejestrują się i opłacą swój start w Beko Ełk Triathlon (na dystansie sprinterskim lub olimpijskim) i Herbalife Triathlon Gdynia (na dystansie sprinterskim lub długim).

 

Zwycięzca losowania otrzyma w nagrodę wyjazd na obóz treningowy na Majorce, który odbędzie się na przełomie marca i kwietnia 2015 roku. Będzie mógł zatem w fantastyczny sposób rozpocząć przygotowania do nowego sezonu!

{gallery}Majorka_oferta2013rower{/gallery}

 

Nagroda obejmuje nie tylko pobyt w czterogwiazdkowym hotelu Beach Club Font de Sa Cala, przelot i wyżywienie, ale również możliwość trenowania pod okiem Piotra Nettera, byłego trenera kadry narodowej i Petera Sauerlanda, który prowadził do sukcesów wielu wybitnych niemieckich triathlonistów.

 

Beko Ełk Triathlon odbędzie się w dniach 7-8 czerwca 2014 r. W ramach imprezy rozegrane zostaną 26. Mistrzostwa Polski seniorów na dystansie olimpijskim (1,5km pływania – 40km na rowerem – 10km biegiem), a także Mistrzostwa Polski grup wiekowych. W programie zawodów jest również rywalizacja sztafet na dystansie olimpijskim dla 3-osobowych drużyn, w których jeden zawodnik płynie, drugi jedzie na rowerze, a trzeci biegnie. Więcej informacji na stronie www.elktriathlon.com oraz www.facebook.com/elktriathlon

{gallery}elk2014c{/gallery}

 

Herbalife Triathlon Gdynia wraz z imprezami towarzyszącymi odbędzie się w dniach 8-10 sierpnia 2014 r. W programie zaplanowane są zawody na dystansie długim (1,9km pływania – 90km rowerem i 21,1 km biegiem) oraz sprinterskim (0,75km – 20km – 5km). Zapisy na dystans długi zostały już definitywnie zamknięte, ponieważ wyczerpał się limit 1500 uczestników. Zapisy na sprint nadal trwają. Więcej informacji na: www.herbalifetriathlon.com oraz www.facebook.com/polandtriathlon

{gallery}htg_nagrody{/gallery}

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,448ObserwującyObserwuj
440SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze