Z Labosport do triathlonu

Już tylko półtora tygodnia dzieli nas od Herbalife Triathlon Susz 2012, największej imprezy triathlonowej w Europie Środkowo – Wschodniej. W zawodach wystartuje wiele znanych postaci życia publicznego. Wielu z nich do startu przygotowuje firma Labosport.

 

Do startu w Herbalife Triathlon Susz 2012 pod okiem Marcina Florka i Filipa Szołowskiego z Labosport szukują się m.in. Iwona Guzowska, mistrzyni Europy i świata w boksie, i kick-boxingu oraz Sidney Polak, muzyk, prekusista T-Love.

 

– Jestem pod olbrzymim wrażeniem Filipa Szołowskiego jako człowieka i sportowca – mówi Sidney Polak. – Mam pełne zaufanie do jego kompetencji. Zawsze mogę liczyć na  jego wsparcie. Pomaga mi z pełnym zaangażowaniem i choć jestem tylko początkującym triathlonistą to czuję, że przygotowywany przez niego trening przynosi oczekiwane efekty.

 

– Nigdy nie miałam tak profesjonalnie opracowywanych planów treningowych. Nawet jako zawodowa bokserka! – mówi Iwona Guzowska. – Pełen profesjonalizm. Efekty są piorunujące. Czuję, jak każdego dnia rośnie mój poziom sportowy.

 

Ze wsparcia Labosport korzystają również dziennikarz – Piotr Kraśko oraz polityk Wojciech Olejniczak. Z ofertą usług Labosport można zapoznać się za pośrednictwem serwisu internetowego AkademiaTriathlonu.pl

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,508ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane