Zacznij nowy sezon z AT Team!

Przed nami następny emocjonujący triathlonowy sezon, obfitujący w wiele startów w kraju i za granicą. Będzie to również kolejny rok działalności AT Team – największej społeczności skupiającej triathlonistów w Polsce, która powstała po to, aby wspierać siebie nawzajem oraz wymieniać ze sobą wiedzę i doświadczenia. Członkami AT Team są m.in. Łukasz Grass, redaktor naczelny Akademii Triathlonu, Piotr Netter, główny trener Akademii Triathlonu i dyrektor Herbalife Triathlon Gdynia, Maciej Dowbor, znany dziennikarz i prezenter telewizyjny oraz stali publicyści AT, dr Marcin Stajszczyk i profesor Artur Pupka – eksperci medyczni AT.

 

Nie jesteśmy klubem sportowym, lecz społecznością, którą łączy wspólna pasja oraz portal akademiatriathlonu.pl. Możesz zostać członkiem AT Team niezależnie od tego, jakie barwy reprezentujesz na co dzień. Po niespełna 2 latach działalności jest już nas prawie setka.  Wejdź w nowy sezon wspólnie z AT Team!

 

Sezon triathlonowy 2014 zapowiada się niezwykle ciekawie. W kalendarzu startów znajduje się wiele propozycji zawodów, podczas których będziecie mogli sprawdzić swoją formę i powalczyć o nowe rekordy życiowe. Na najlepszych eventach triathlonowych w Polsce na pewno nie zabraknie społeczności AT Team. Nadszedł czas, aby przedstawić Wam listę imprez, na których będziemy obecni z pomieszczeniem AT Room udostępnionym specjalnie na potrzeby naszych zawodników.

Spotkamy się na następujących imprezach:

 

17-18 maja –  ELEMENTAL Triathlon Olsztyn
24-25 maja – GARMIN Iron Triathlon Piaseczno
7-8 czerwca –  BEKO Ełk Triathlon
4-6 lipca –  SUSZ Triathlon 2014
8-10 sierpnia –  HERBALIFE Triathlon Gdynia

 

Herbalife Triathlon m petelski

W ubiegłym roku w ramach HTG 2013 odbyły się Pierwsze Mistrzostwa Polski AT Team na dystansie długim. Zwyciężył Mateusz Petelski przed Maciejem Dowborem oraz Radosławem Buszanem. Kto okaże się najlepszy w drugiej edycji mistrzostw? O tym przekonamy się w sierpniu.  Budujcie formę i trenujcie mocno!

 

Dlaczego warto dołączyć do AT Team?
Będziesz miał okazję współtworzyć największą społeczność triathlonową w Polsce. Uzyskasz dostęp do specjalnego namiotu dla członków naszej społeczności na imprezach rekomendowanych przez AT Team. W specjalnie przygotowanym AT Room przed i po zawodach będziesz mógł spotkać się z innymi członkami społeczności i miło spędzić czas. Na członków AT Team zawsze czeka ciepła herbata, kawa, zimne napoje, ciastka, owoce, aktualna prasa, dostęp do komputera z internetem. AT Room świetnie sprawdzi się również jako depozyt na Twoje rzeczy podczas zawodów. Członkowie AT Team podczas startów nie martwią się o dokumenty, kluczyki do samochodu, a po zakończeniu zawodów odpoczywają w komfortowych warunkach.

 

Ponadto będąc części społeczności AT Team otrzymasz imienny strój startowy oraz imienną Kartę Członkowską, która uprawnia do korzystania z szeregu zniżek na usługi i produkty naszych Partnerów m.in. w High Level Center, Tri-magic, Columna Medica, Labo Sport. Pełna lista partnerów znajduje się na stronie społeczności.

 

Członkostwo AT Team to także 10% zniżki na opłaty startowe w imprezach organizowanych m.in. przez agencję Sport Evolution tj. Beko Ełk Triathlon, Herbalife Triathlon Gdynia oraz cykl imprez Iron Triathlon organizowanych przez firmę Labosport. Na tym jednak nie koniec. Członkowie AT Team mają zapewnione również zniżki na obozy, warsztaty i konferencje organizowane przez Akademię Triathlonu. Więcej w zakładce Obozy i szkolenia.

Jak zostać częścią społeczności AT Team?
To proste, wszystkie szczegóły znajdziesz w Regulaminie na stronie społeczności.

Powiązane Artykuły

6 KOMENTARZE

  1. @Piotr
    Dzięki za info. Jeżeli chodzi o piankę to póki nie planuję startów na dystansie dłuższym niż 1/4 IM, to jakoś dam radę bez pianki.

  2. @Kamil – stroje są naprawdę dobre. Sam byłem pozytywnie zaskoczony ich jakością. Póki co mi literki się nie odkleiły a startowałem już w nim 7 razy plus 5-10 treningów.
    Co do startów bez pianki – oczywiście nie zawsze pianka jest obowiązkowa, ale strój AT nie da Ci tego samego. Zastanów się nad pianką,nawet nad najtańszą do TRI.

  3. Witam,
    już od pewnego czasu zastanawiam się nad dołączeniem do AT Team. Ten sezon będzie moim pierwszym sezonem TRI. Obecnie rozglądam się również za TRI suit. Chciałem zapytać obecnych członków startujących w stroju AT Team, jak wygląda ich jakość? Czy są one na tyle dobre jakościowo, że wytrzymają cały sezon? Rozumiem, że wkładkę w spodenkach posiadają i nadają się do startów bez pianki?

  4. W kalendarzu zaznaczone są imprezy nad którymi Akademia Triathlonu ma patronat medialny. Nie wykluczone, że będziemy się pojawiać również na pozostałych imprezach już bez AT Team Room, ale jako kibice 🙂

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,448ObserwującyObserwuj
440SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze