ZADARHALF – triathlon na średnim dystansie w październiku w Chorwacji

0

Triathloniści, którzy w tym roku wciąż szukają zawodów na średnim dystansie, mogą skorzystać z propozycji organizatorów ZadarHalf i rozważyć start w Chorwacji. W Punta Skala, na pięknym półwyspie bezpośrednio na chorwackim wybrzeżu Morza Śródziemnego w pobliżu Zadaru, 10 października 2020 roku odbędzie się „Zadarhalf Triathlon”. Wydarzenie miało pierwotnie odbyć się 16 maja tego roku, ale zostało przełożone z powodu pandemii koronawirusa.

W porównaniu do poprzednich edycji zaszło kilka zmian oraz udogodnień. Wcześniejsze  edycje zawodów Zadarhalf Triathlon, nosiły nazwę „Falkensteiner Punta Skala Triathlon”. W tym roku odbywają się one po raz siódmy. Podczas zawodów ulice będą zamknięte dla ruchu. Trasa biegowa tegorocznych zawodów będzie przebiegać niemal całkowicie wzdłuż linii morza. Trzeba będzie trzykrotnie pokonać okrążenie o długości 7,03 kilometrów i 17 metrów przewyższenia na każdej rundzie.

Przewidywana temperatura powietrza wyniesie 23, a temperatura wody 21 stopni Celsjusza. Zawodnicy będą płynąć w krystalicznie czystym Morzu Śródziemnym tuż przed kompleksem hotelowym Punta Skala należącym do austriackiej grupy hotelarskiej Falkensteiner, gdzie będą mieć miejsce wszystkie wydarzenia związane z wyścigiem – od startu aż do finiszu.

Wszyscy bardzo poważnie traktują zalecenia dotyczące ograniczenia rozprzestrzeniania koronawirusa (COVID-19) i podjęli istotne środki ostrożności we wszystkich obszarach, aby każdemu uczestnikowi zapewnić beztroskie wyścigi i wakacje.

Warto również wspomnieć, że zawody mają ubezpieczenie „money back guarantee” – jeśli wyścig nie odbędzie się z powodu Covid-19, na pewno otrzymasz zwrot opłaty startowej!

Szczegółowe informacje na temat imprezy Zadarfhalf Triathlon można znaleźć na stronie organizatora Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Falkensteiner Resort Punta Skala, odwiedź stronę: https://zadarhalf.com/

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here