Zagłosuj na najlepszą imprezę triathlonową 2017 roku!

 

Tegoroczny sezon triathlonowy był niezwykle bogaty i różnorodny. Zawodnicy mieli możliwość wyboru spośród licznych imprez, którymi wypełnione były weekendy. Kalendarz minionego sezonu był rzeczywiście imponujący, co przekłada się na faktyczny rozwój triathlonu w naszym kraju.

 

Atrakcyjność i widowiskowość triathlonu coraz częściej doceniają kibice, co najlepiej pokazuje frekwencja na zawodach. Zakończenie sezonu to faktyczny czas podsumowań, dlatego ponownie oddajemy Wam głos i zapraszamy do głosowania, które wyłoni najlepiej zorganizowane imprezy w 2017 roku!

 

Czytelnicy Akademii Triathlonu ponownie wybiorą najlepszą imprezę spośród nominowanych przez redakcję AT. Tradycyjnie plebiscyt podzielony jest na kategorie, w których wybrane zostaną najlepsze zawody na poszczególnych dystansach:
1. Najlepsza Impreza – połówka/długi/ultradługi
2. Najlepsza Impreza – dystans olimpijski/ćwiartka/sprinterski
3. Najlepszy Cykl
4. Debiut Roku

 

{module 162} {module 163}
{module 164} {module 167}

 

Tegoroczna edycja plebiscytu rozpocznie się w poniedziałek 30 października 2017 roku o godzinie 12:00. Zakończenie głosowania przewidziane jest na 12 listopada 2017 roku o godzinie 23:59:59. Zapraszamy do głosowania! Najlepszą zawodniczkę/zawodnika roku 2017 oraz Amatora(kę) Roku 2017 roku wybierze redakcja oraz eksperci Akademii Triathlonu.

 

ZAPISY NA GALĘ ZOSTAŁY WSTRZYMANE!!!

 

Statuetki dla najlepszych zostaną wręczone podczas uroczystej Gali Polskiego Triathlonu, która odbędzie się w sobotę – 25 listopada, w Hotelu Bellotto przy ulicy Senatorskiej w Warszawie, niedaleko Teatru Wielkiego – Opery Narodowej.

 

Partnerem Głównym Gali Polskiego Triathlonu jest firma Enea – wicelider polskiego rynku elektroenergetycznego w zakresie energii elektrycznej. Enea od lat jest zaangażowana w polski triathlon, jest partnerem tytularnym takich zawodów jak Enea Ironman 70.3 Gdynia, Enea 5150 Warsaw czy Enea Bydgoszcz Triathlon.

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,317ObserwującyObserwuj
435SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze