Zagraniczne starty Polaków. Weekend w skrócie.

Zacznijmy od zawodów ITU Premium European Cup w Turcji. Nie były to zawody silnie obsadzone, ale warto zauważyć wyścig, w którym brali udział również młodzi polscy triathloniści, ale także doświadczeni zawodnicy jak Maria Cześnik i Filip Przymusiński. Cześnik przygotowuje się do swojego głównego startu w Grand Final w Auckland, a w Turcji zajęła 5 miejsce. Oto wyniki kobiet i mężczyzn wraz z międzyczasami.

 

{gallery}turcja_itu_2012{/gallery}

 

Nasi zawodnicy wybrali się również do Hiszpanii. W Garmin Triathlon Barcelona startowali zarówno profesjonalni triathloniści, jak i amatorzy. Wśród elity nasz olimpijczyk Marek Jaskółka był czwarty, uzyskując czas 1:51:34, a Mateusz Rak wbiegł na metę piąty, około 2 minut później. Wyniki zawodów są już dostępne na stronie organizatora. LInk w komentarzu poniżej. Jeśli startowałeś w zawodach Garmin Barcelona Triathlon zapraszamy do podzielenia się na nami swoimi wrażeniami.

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

4 KOMENTARZE

  1. Maciek 92 w Olimpijce!!!!!!
    Brawo!!! GRATULACJE !!!!!!!! Na 2171 startujących w… ?? Barcelonie!!!!!!
    Ty tri „Świrze”, jeszcze raz BRAWO!!!

    ps. czapki z głów krytycy z Susza. Najwyższa pora!

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,293ObserwującyObserwuj
431SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze