Zakończenie głosowania w Plebiscycie Akademii Triathlonu 2018

We wtorek 20 listopada o północy zakończyło się głosowanie w plebiscycie Akademii Triathlonu na Najlepszą Imprezę i Cykl Triathlonowy w sezonie 2018. Dziękujemy za oddane głosy. Liczny udział internautów w głosowaniu świadczy o zaangażowanej i rosnącej społeczności triathlonistów. Wyniki konkursu poznamy 24 listopada na Enea Gali Polskiego Triathlonu, gdzie zostaną uhonorowani zwycięzcy plebiscytu.

W oczekiwaniu na oficjalne wyniki podajemy jeszcze raz, kto walczył o tytuł najlepszej imprezy. W tym roku mieliśmy dwie kategorie bez podziału na dystansy:

1. Najlepsza Impreza Triathlonowa:
Castle Triathlon Malbork powered by Garmin, Enea 5150 Warsaw, Enea Bydgoszcz Triathlon,Enea Ironman 70.3 Gdynia, Garmin Iron Triathlon Płock, Gniewino LOTTO Energy, Goodvalley Triathlon Przechlewo, JBL Triathlon Sieraków, Ocean Lava Triathlon Polska Bydgoszcz-Borówno, Olsztyn ETU Sprint Triathlon European Cup, Super League Triathlon Poznań, Susz Triathlon, Śrem Triathlon, Triathlon Gdańsk, Triathlon Mietków;

2. Najlepszy Cykl Triathlonowy:


Elemental Tri Series, Garmin Iron Triathlon, Greatman Trilogy, LOTTO Triathlon Energy, Silesiaman Triathlon, Triathlon Series, Tri Tour;

Przypomnijmy kto zwyciężył w ubiegłym roku. Według internautów najlepszymi imprezami były:
Najlepsza Impreza Roku 2017 – dystans połówka/długi/ultradługi
Enea Ironman 70.3 Gdynia powered by Herbalife.

Partnerem Głównym Gali Polskiego Triathlonu została po raz kolejny firma Enea – wicelider polskiego rynku elektroenergetycznego w zakresie energii elektrycznej.

Zapraszamy Was na to spotkanie. Mamy nadzieję, że będzie inspirujące i motywujące na nadchodzącą zimę. Do zobaczenia 24 listopada w Hotelu Bellotto!

Adrian Kapusta
Adrian Kapusta
Zastępca redaktora naczelnego Akademii Triathlonu. Certyfikowany trener USA Triathlon Coach. Specjalizuję się w trenowaniu amatorów. Moja filozofia trenerska opiera się na indywidualnym podejściu do zawodnika ze szczególnym uwzględnieniem obowiązków zawodowych i rodzinnych. Mądry trening i eliminowanie ograniczeń trenowanej osoby, to droga do bycia sprawniejszym i szybszym, a w rezultacie do osiągnięcia celów. Pasjonuję się sportami wytrzymałościowymi, w szczególności triathlonem.

Powiązane Artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Śledź nas

12,859FaniLubię
547ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Kalendarz

Brak wydarzeń

Najpopularniejsze

X
X