Zakończenie sezonu w Gniewinie, czyli LOTTO Duathlon Energy

Tutaj trzeba być! Ostatni akord sezonu triathlonowego to mistrzostwa Polski na dystansie standard w Gniewinie. Zawodnicy podzielni na dwie grupy wystartują na dystansie 10 – 40 – 5. Organizatorzy przygotowali dla wszystkich atrakcyjny pakiet startowy oraz dobra warunki do sportowej rywalizacji.

Trasa biegowa to pętla o długości 2,5 km, zatem podczas pierwszego biegu każdy zawodnik pokona pętlę czterokrotnie, a podczas drugiego etapu biegowego dwukrotnie. Etap rowerowy odbędzie się na fragmencie dobrze znanej triathlonistom pętli zawodów LOTTO Triathlon Energy Gniewino, ale na trasie nie będzie kultowego podjazdu pod zbiornik.
– Przygotowaliśmy trasę w taki sposób, aby kibice i publiczność mogli śledzić rywalizację na trasie biegowej i rowerowej. Dlatego wytyczyliśmy pętlę biegową o długości 2,5 km dzięki czemu publiczność będzie mogła na bieżąco obserwować zawodników – mówi dyrektor zawodów Adam Greczyło z Energy Events
Start i meta zawodów będą zlokalizowane na stadionie Arena Mistrzów w Gniewnie, gdzie trenowała reprezentacja Hiszpanii podczas EURO2012.


Bazą zawodów będzie Hotel Mistral Sport, który oferuje atrakcyjne ceny dla uczestników imprezy.
– Podobnie jak na zawodach bliźniaczego cyklu LOTTO Triathlon Energy również zawody duathlonowe będą się charakteryzowały niepowtarzalną atmosferą, bogatym pakietem startowym oraz niespotykaną oprawą muzyczną zawodów – mówi Aldona Dybuk, dyrektor PR i współwłaściciel Energy Events.
Każdy zawodnik, który do 15 września dokona rejestracji i opłaty na LOTTO Duathlon Energy w Gniewnie otrzyma w pakiecie startowym pamiątkową, imienną naklejkę finiszera Mistrzostw Polski. Obok pamiątkowej naklejki w pakiecie startowym znajdą się również materiałowy worek na buty, pamiątkowy bidon, pamiątki i upominki od sponsorów i partnerów imprezy.
Zawodnicy kończący rywalizację otrzymają tradycyjnie medale Mistrzostw Polski w duathlonie, a dodatkowo zawodnicy z miejsc 1 – 3 w kategoriach PRO oraz we wszystkich grupach wiekowych otrzymają dodatkowo okolicznościowe medale za miejsca odpowiednio złote, srebrne i brązowe.
Rejestracja na zawody trwa na www.TimeRecords.pl, do 31 sierpnia 2018 obowiązuje niższa opłata startowa, która od 
1 września wzrasta ze 139 pln do 180 pln.
Zapraszamy
Strona imprezy: www.DuathlonEnergy.pl
FB: https://www.facebook.com/DuathlonEnergy/

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,470ObserwującyObserwuj
442SubskrybującySubskrybuj

Polecane