Zapisy na Aquathlon. Dodatkowe miejsca na sprint.

Wielkie emocje przed Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia 2015 rozpoczną się już w piątek, 7 sierpnia. Na linii brzegowej Morza Bałtyckiego, w oczekiwaniu na syrenę startową czekać będą najmłodsi. Zapisy na Aquathlon ruszają dziś na stronie www.ironmangdynia.pl. Organizatorzy zwiększyli limit uczestników na dystansie sprint do 1000.

 

 

 

 

Aquathlon to świetna forma rekreacji – mówi Piotr NetterZ pewnością będzie to doskonała zabawa dla dzieci oraz duma dla ich rodziców. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal na mecie. Dla najlepszych będą puchary i atrakcyjne nagrody rzeczowe – dodaje Netter.

 

Aquathlon w ramach Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia, odbędzie się w piątek, 7 sierpnia. Start pierwszego wyścigu przewidziany jest na godzinę 15:00. Zawodnicy, w zależności od wieku, będą uczestniczyć na jednym z trzech dystansów.

 

–   pływanie – 100 m, bieg – 0,5 km (dzieci 8-9 lat)

–   pływanie – 200 m, bieg – 1,0 km (dzieci 10-13 lat)

–   pływanie – 400 m, bieg – 2 km (dzieci 14-15 lat)

 

Start i meta będą zlokalizowane na Bulwarze Nadmorskim w Gdyni. Pływanie zostanie wytyczone w wodach Zatoki Gdańskiej. Strefa zmian i trasa biegu znajdować się będzie na Bulwarze Nadmorskim.

 

W związku wieloma pytaniami odnośnie zwiększenia limitu uczestników na dystansie Sprint, organizatorzy Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia zwrócili się z taką prośbą do World Triathlon Corporation.

 

Otrzymaliśmy zgodę od WTC na zwiększenie limitu uczestników na dystansie Sprint – mówi Piotr Netter. – Dziś o 16:00 ponownie uruchomimy zapisy. Więcej zmian na wszystkich dystansach już nie przewidujemy.

 

Zapraszamy na stronę www.ironmangdynia.pl po więcej informacji oraz do rejestracji.

 

HLF IM 70.3 Gdynia wh bckgr 1

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,455ObserwującyObserwuj
442SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze