Zapisy na Bydgoszcz Triathlon w poniedziałek!

W 2016 roku Bydgoszcz po raz drugi stanie się areną zmagań triathlonistów z całej Europy. Bydgoszcz Triathlon 2016 odbędzie się w dniach 9-10 lipca 2016.  Rejestracja do startu w zawodach zostanie uruchomiona w najbliższy poniedziałek, 16 listopada o godzinie 9:00. Opłaty wpisowe zaczynają się od 99 złotych!

 

Druga edycja Bydgoszcz Triathlon to dla nas duże wyzwanie organizacyjne. Po udanym debiucie, pracujemy nad ulepszeniami i niespodziankami w kolejnym sezonie – mówi Jakub Kubiński, dyrektor sportowy Bydgoszcz Triathlon. Ze względu na duże zainteresowanie zawodników, impreza odbędzie się w dwa dni (sobota 1/8, niedziela 1/4). Dzięki temu możemy ugościć aż 2200 zawodników. Przenosimy także strefę zmian do Hali Łuczniczka, jest to pierwsze tego typu rozwiązanie w Polsce. Zapisy do startu na Bydgoszcz Triathlon zostaną uruchomione 16 listopada 2015 o godzinie 9:00 na stronie www.BydgoszczTriathlon.pl. Rejestracja na pierwszą edycję Bydgoszcz Triathlon w 2015 roku cieszyła się bardzo dużym powodzeniem. Już pierwszego dnia zarejestrowało się 500 zawodników, a w maju zostały wyczerpane limity dla 1500 startujących. Więcej informacji na www.BydgoszczTriathlon.pl oraz www.facebook.com/triathlonbydgoszcz

 

 

Bydgoszcz Triathlon_logo
Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,316ObserwującyObserwuj
435SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze