Garmin Iron Triathlon Chodzież 2020! Zapisy od 27 listopada!

W przyszłorocznym cyklu Garmin Iron Triathlon zawodnicy ponownie będą mogli wystartować w Chodzieży, która ze względu na wieloletnią tradycję, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych lokalizacji na triathlonowej mapie Polski! Zawody odbędą się 9 sierpnia 2020. Zapisy na GIT Chodzież ruszą w najbliższą środę 27 listopada na oficjalnej stronie cyklu: www.irontriathlon.pl.

WYJĄTKOWA TRASA
Śmiało można powiedzieć, że dla wielu zawodników Chodzież jest jednym z najważniejszych miejsc. Bogata historia triathlonowych zmagań, doskonały odcinek pływacki, sprawdzona trasa rowerowa i biegowa oraz komfortowa strefa zmian, sprawiają, że jest to stały punkt w kalendarzu startowym.
Etap pływacki odbędzie się w Jeziorze Chodzieskim. Trasa kolarska zostanie poprowadzona drogą wojewódzką nr 193 w stronę miejscowości Pietronki, a pętla biegowa zostanie wytyczona wokół Jeziora Chodzieskiego. Meta i strefa zmian będą znajdować się na boisku przy ul. Staszica w Chodzieży.

MALOWNICZA WIELKOPOLSKA
Chodzież to zielony zakątek Wielkopolski, który leży w Północnej części tego województwa, około 30 kilometrów na południe od Piły i 70 kilometrów na północ od Poznania i 90 kilometrów na zachód od Bydgoszczy. Przez miasto przebiegają ważne szlaki komunikacyjne, m. in. trasa kolejowa łącząca Śląsk z Wybrzeżem. Miejscowość i jej najbliższa okolica określana jest mianem „Chodzieskiej Szwajcarii”, gdyż łączy w sobie widoki niemal jak z Podhala z pejzażem pradolin wielkopolskich rzek. Dzięki temu okolica została wpisana w obszar chronionego krajobrazu. Przez Wysoczyznę Chodzieską przebiega szlak wzniesień, którego kulminacją jest Gontyniec (192m n.p.m.) – najwyższy szczyt Północnej Wielkopolski. W granicach miasta leżą, aż trzy jeziora: Strzeleckie, Chodzieskie (Miejskie) i Karczewnik.

Garmin Iron Triathlon Chodzież 2020

DYSTANSE 
Podczas zawodów Garmin Iron Triathlon Chodzież 2020, triathloniści rywalizować będą na trzech dystansach: 1/2 IM (1,9 km pływania, 90 km jazdy na rowerze, 21,1 km biegu), „ćwiartce”, czyli 1/4 IM (0,95 km – 45 km – 10,55 km) oraz niezwykle popularnej 1/8 IM (0,475 km – 22,5 km – 5,275 km). Na każdym z dystansów można wystartować indywidualnie lub w trzyosobowej sztafecie triathlonowe, w której jedna osoba płynie, druga jedzie na rowerze, a trzecia biegnie. Imprezą towarzyszącą będą zawody biegowe dla dzieci Garmin Kids, w których najmłodsi będą mogli wystartować na jednym z trzech dystansów: 200 m, 500 m oraz 1000 m.

RÓŻNORODNOŚĆ PAKIETÓW
W ramach zapisów na zawody z cyklu Garmin Iron Triathlon 2020 jest możliwość wyboru jednego z trzech rodzajów pakietów startowych. Pakiety różnią się zakresem świadczeń, zawartością oraz ceną. Do wyboru są pakiety: Basic, Standard i Premium. Pakiet Basic to podstawowy pakiet zawierający dużą ilość świadczeń. W drugim pakiecie – Standard, oprócz podstawowych świadczeń znajdą się dodatkowo: unikatowy kubek zawodów Garmin Iron Triathlon z danej lokalizacji oraz dedykowana wybranemu etapowi okolicznościowa koszulka. W pakiecie Premium zawodnicy otrzymają dodatkowo unikatowy, szybkoschnący ręcznik. Osoby, które zapiszą się na zawody w Chodzieży w pierwszym progu opłat, tj. opłacą wpisowe do 31 grudnia i ewentualnie zrezygnują ze startu do końca stycznia 2020, w razie rezygnacji otrzymają 100% zwrotu opłaty startowej bez podania przyczyny. Tym samym można zapewnić sobie miejsce na liście startowej bez żadnego ryzyka!

Garmin Iron Triathlon Chodzież 2020

ZAPISY!
Zapisy na Garmin Iron Triathlon w Chodzieży uruchomione zostaną w środę – 27 listopada o godz. 12:00 na oficjalnej stronie cyklu: www.irontriathlon.pl. Tradycyjnie dla osób startujących w więcej niż jednej imprezie wchodzącej w skład cyklu przewidziane będą rabaty. Pre-zapisy na Garmin Iron Triathlon Chodzież 2020 dla zawodników, którzy startowali już w tej lokalizacji ruszą w poniedziałek – 25 listopada o godz. 9:00 i potrwają do środy 27 listopada do godz. 10:00. Na triathlonistów, którzy skorzystają z tej opcji, oprócz gwarancji miejsca na liście startowej, czeka specjalna cena obniżona o 20 zł w stosunku do pierwszego progu opłat.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,475ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane