Zapisy na Ironmana w Malborku już na półmetku!

0

W niespełna 2 dnia od uruchomienia zapisów do Castle Triathlon Malbork 2014 na dystansie Ironman zarejestrowało się już ponad 100 osób i tym samym zapisy na te zawody znalazły się już na półmetku. Przypominamy, że 2 grudnia zapisy ruszyły tylko na dystans Ironman, a dopiero 2 stycznia 2014 roku zostanie uruchomiana rejestracja na „połówkę”, na której będzie obowiązywał limit 300 uczestników.

„Cieszymy się, że triathlon w Polsce rozwija się w tak dynamicznym tempie. Jeszcze 3 lata temu 100-150 zawodników startujących na jednej imprezie oznaczało sukces organizacyjny! W nadchodzącym sezonie spodziewamy się aż 200 triathlonistów, którzy staną do walki o miano prawdziwego człowieka z żelaza i 300 ścigających się na dystansie ½ Ironman!” – powiedział Marcin Waniewski, dyrektor Castle Triathlon Malbork 2014.

Nowa odsłona triathlonu w Malborku, w tym roku nosi nazwę Castle Triathlon Malbork i odbędzie się 7 września 2014 roku. Zawodnicy wystartują w rzece Nogat u stóp Zamku Krzyżackiego w Malborku, następnie będą mieli do pokonania płaską i szybką trasę kolarską, a na koniec czeka ich bieg częściowo wiodący przez Zamek.
Zapraszamy na oficjalną stronę imprezy www.castletriathlon.com oraz na facebookowy profil imprezy www.facebook.com/castletri .

Podoba Ci się jak i o czym piszemy?     
Założyciel i Redaktor Naczelny Akademii Triathlonu. Triathlon uprawiam amatorsko od 2009 roku. Startuję głównie na dystansach Ironman 70.3 oraz Ironman. Moje najlepsze zawody to: 4h 30 minut w IM 70.3 Haugesund w Norwegii i kwalifikacja na MŚ w Las Vegas (roll down z 16 miejsca) i 10h w pełnym Ironmanie w Kopenhadze. W latach 2016-2019 byłem redaktorem naczelnym Business Insider Polska - serwisu biznesowo-informacyjnego, który w ciągu 3 lat od pojawienia się na rynku stał się drugim najpopularniejszym serwisem biznesowym w Polsce i pierwszym z rodziny Business Insidera w Europie. Czyta go ponad 5 mln internautów. 2001 - 2016 byłem dziennikarzem radiowym i telewizyjnym. Pracowałem m.in. w Radiu TOK FM, jako zastępca redaktor naczelnej, szef informacji, prowadzący "Poranek TOK FM”. Przez 6 lat byłem związany z TVN24, gdzie prowadziłem magazyn "Polska i Świat”. Byłem również gospodarzem takich programów jak: "Magazyn 24 godziny", "Cały ten świat", "Serwisy informacyjne". 8 listopada 2018 roku, na rynku ukazała się moja pierwsza powieść biograficzna pt.: "Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą", która po miesiącu wskoczyła na listę bestsellerów Empiku. Do dziś sprzedano ponad 50 tysięcy egzemplarzy. Książka opowiada o losach Jerzego Górskiego - legendy polskiego triathlonu. 29 października ukazała się moja druga powieść biograficzna pt.: "Szlag mnie trafił", opowiadająca losy Moniki Michalak, która przeżyła skomplikowany udar pnia mózgu. Obecnie pracuję nad książką o Robercie Karasiu - mistrzu świata i rekordziście na dystansach Double i Triple Ironman.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here