Zapisy na Ironmana w Malborku już na półmetku!

W niespełna 2 dnia od uruchomienia zapisów do Castle Triathlon Malbork 2014 na dystansie Ironman zarejestrowało się już ponad 100 osób i tym samym zapisy na te zawody znalazły się już na półmetku. Przypominamy, że 2 grudnia zapisy ruszyły tylko na dystans Ironman, a dopiero 2 stycznia 2014 roku zostanie uruchomiana rejestracja na „połówkę”, na której będzie obowiązywał limit 300 uczestników.

„Cieszymy się, że triathlon w Polsce rozwija się w tak dynamicznym tempie. Jeszcze 3 lata temu 100-150 zawodników startujących na jednej imprezie oznaczało sukces organizacyjny! W nadchodzącym sezonie spodziewamy się aż 200 triathlonistów, którzy staną do walki o miano prawdziwego człowieka z żelaza i 300 ścigających się na dystansie ½ Ironman!” – powiedział Marcin Waniewski, dyrektor Castle Triathlon Malbork 2014.

Nowa odsłona triathlonu w Malborku, w tym roku nosi nazwę Castle Triathlon Malbork i odbędzie się 7 września 2014 roku. Zawodnicy wystartują w rzece Nogat u stóp Zamku Krzyżackiego w Malborku, następnie będą mieli do pokonania płaską i szybką trasę kolarską, a na koniec czeka ich bieg częściowo wiodący przez Zamek.
Zapraszamy na oficjalną stronę imprezy www.castletriathlon.com oraz na facebookowy profil imprezy www.facebook.com/castletri .

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,292ObserwującyObserwuj
431SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze