Zapisz się już dziś na Triathlon w Mietkowie!

Triathlon Mietków to dwudniowa impreza zaplanowana na 10 i 11 czerwca 2017 roku. Pierwszego dnia odbędzie się Triathlonowa Sztafeta Firmowa na dystansie ¼ ironmana oraz krótszy dystans ⅛ IM. Jeżeli myślisz o debiucie albo lubisz bardzo szybkie ściganie, krótki dystans to idealny pomysł. Drugiego dnia zawodów triathloniści będą mogli zmierzyć się z głównym dystansem ¼ IM czyli 950 m pływania, 45 km jazdy na rowerze bez draftingu oraz 10,5 km biegu.

 

Fotograf sportowy_20-miniaturka

 

Zawody zostaną rozegrane nad malowniczym Jeziorem Mietkowskim, jest to największy zbiornik wodny na Dolnym Śląsku położony zaledwie 30 kilometrów od Wrocławia. Z plaży jeziora widać pobliską górę Ślężę, która jest świetnym wyznacznikiem kierunku podczas pływania. Triathlon Mietków w tym roku został wyróżniony, biorąc udział w plebiscycie Akademii Triathlonu na najlepszą imprezę roku 2016.

 

Triathlon Mietkow_1

 

Pula nagród na chwilę obecną wynosi 5.000 zł. Czeki będą wypłacane na dystansie ¼ IM do 5 miejsca, a na dystansie ⅛ IM do 3 miejsca. Wysokość nagród finansowych nie jest ostateczna i może być wyższa.

 

Triathlonowa Sztafeta Firmowa ma charakter charytatywny. W tym roku zbieramy pieniądze na uruchomienie klasy triathlonowej przy szkole podstawowej we Wrocławiu. W zeszłym roku zbieraliśmy fundusze na rower dla Tomka Łyko, udało się zebrać na ten cel 15.446 zł.

 

logomietkow

 

Triathlonowa Sztafeta Firmowa to pionierskie i zarazem największe wydarzenie tego typu w Polsce. W ubiegłym roku na starcie stanęło aż 87 sztafet trzyosobowych, a wśród nich były takie firmy jak: Credit Suisse, Nokia, KGHM, Santander Bank, Rafako, Electrolux, Polaris, Decathlon i wiele innych. Mamy nadzieję, że w tym roku nad Jezioro Mietkowskie przyjedzie ponownie rekordowa liczba sztafet.

 

Fotograf sportowy_34-zdj3

 

Rejestracja do startu w zawodach już trwa. Na liście startowej znajduje się już pondad 300 osób. Najniższe opłaty startowe obowiązują do 15 grudnia 2016 roku. Zapisy na zawody znajdują się pod linkiem: http://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=2615

 

Jeżeli jesteś z Wrocławia lub okolic i chciałbyś trenować w drużynie Triathlon Mietków Team, która przygotowuje się także pod inne zawody, zapraszamy na stronę grupy: http://tmt.training

Więcej informacji na temat zawodów można przeczytać w regulaminie imprezy: http://triathlonmietkow.pl/regulamin

Oraz na stronach zawodów:
http://triathlonmietkow.pl/
http://triathlonfirmowy.pl/

 

Zapraszamy
Organizatorzy

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,316ObserwującyObserwuj
435SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze