Zapisy na Castle Triathlon Malbork 2019 już od 1 października!

Jeszcze nie umilkły echa tegorocznej edycji kultowych zawodów Castle Triathlon Malbork, a już mamy doskonałą wiadomość dla tych, którzy chcieliby wziąć udział w tej niepowtarzalnej imprezie. W najbliższy poniedziałek 1 października o godz. 18:00 ruszą zapisy na XVIII edycję Castle Triathlon Malbork im. Bartosza Kubickiego, która odbędzie się w terminie 7-8 września 2019! Wszyscy ci, którzy już teraz zapiszą się na zawody, będą mogli skorzystać z opłat startowych ze specjalnymi rabatami, które będą obowiązywały jedynie do końca października!

Castle Triathlon Malbork 2019

W tegorocznej edycji zawodów Castle Triathlon Malbork wzięło udział ponad 1000 zawodniczek i zawodników, którzy mieli niepowtarzalną okazję pływać w rzece Nogat, ścigać się po terenach Żuławach Wiślanych – na jednej z najszybszych tras kolarskich w Polsce oraz przebiegać po terenach Muzeum Zamku Krzyżackiego, który jest największą, gotycką budowlą w Europie!

Castle Triathlon Malbork to zawody z wieloletnią tradycją, które stale się rozwijają. W przyszłym roku zawodnicy ponownie będą mieli do wyboru rywalizację na czterech dystansach: pełnym dystansie IM, 1/2 IM, na popularnej „ćwiartce” – 1/4 IM oraz 1/8 IM. Na każdym z dystansów będzie można wystartować w sztafecie triathlonowej, w której jedna osoba płynie, druga jedzie na rowerze, a trzecia biegnie. Kolejny raz odbędą się również zawody dla dzieci – Malbork Kids.

Castle Triathlon Malbork 2019

Zachęcamy wszystkich do zapisania się na zawody w Malborku. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który będzie dostępny na oficjalnej stronie internetowej: www.castletriathlon.com. Szczegółowe informacje o zgłoszeniach i rabatach będzie można na bieżąco śledzić na www.castletriathlon.comoraz na oficjalnym profilu zawodów w portalu Facebook: www.facebook.com/castletri/

 

 

 

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,469ObserwującyObserwuj
442SubskrybującySubskrybuj

Polecane