Zapisz się na Garmin Iron Triathlon Brodnica 2020!

Podczas przyszłorocznych zmagań cykl Garmin Iron Triathlon ponownie zagości w malowniczej Brodnicy. Zawody na Pojezierzu Brodnickim odbędą się 23 sierpnia 2020. Zapisy na GIT Brodnica właśnie ruszyły na oficjalnej stronie cyklu: www.irontriathlon.pl.

MALOWNICZA TRASA
Etap pływacki podczas brodnickich zawodów odbędzie się w Jeziorze Niskie Brodno. Przy jeziorze znajduje się plaża oraz pięknie położony, nowoczesny i funkcjonalnie zagospodarowany teren przystani kajakowej na Zakolu Drwęcy. Trasa kolarska prowadzić będzie w stronę miejscowości Zbiczno. Pętla biegowa zostanie poprowadzona wzdłuż ul. Wczasowej. Biuro zawodów, meta i strefa zmian znajdować się będą na terenie Kompleksu Rekreacyjno-Wypoczynkowego Zielone Wzgórze.

WALORY PRZYRODNICZE
Brodnica leży na malowniczym Pojezierzu Brodnickim, na którym znajduje się ponad sto jezior. Miasto jak i okolica co roku przyciąga tysiące turystów pragnących spędzić wolny czas na łonie natury. Brodnica posiada również doskonałe warunki do przeprowadzania zawodów triathlonowych. Walory Brodnicy znane są zawodnikom nie od dziś. Miasto położone jest nad rzeką Drwęca – jedną z najczystszych polskich rzek i w granicach tzw. Zielonych Płuc Polski (Brodnicki Park Krajobrazowy).

DYSTANSE DLA DOROSŁYCH I DZIECI
Podczas Garmin Iron Triathlon Brodnica 2020 triathloniści będą mieli ponownie do wyboru jeden z trzech dystansów: 1/2 IM (1,9 km pływania, 90 km jazdy na rowerze, 21,1 km biegu), popularną „ćwiartkę”, czyli 1/4 IM (0,95 km – 45 km – 10,55 km) oraz najkrótszy dystans 1/8 IM (0,475 km – 22,5 km – 5,275 km), który najczęściej wybierają debiutanci chcący spróbować swoich sił w tej dyscyplinie sportu. Na każdym z dystansów oprócz rywalizacji indywidualnej odbędą się również wyścigi trzyosobowych sztafet.
Nieodłącznym elementem zawodów triathlonowych, jest impreza towarzysząca Garmin Kids, czyli zawody biegowe dla dzieci. Najmłodsi rywalizować będą na jednym z trzech dystansów: 200 m (1-7 lat lat), 500 m (8-11 lat) oraz 1000 m (12-15 lat).

RÓŻNORODNOŚĆ PAKIETÓW
W ramach zapisów na zawody z cyklu Garmin Iron Triathlon 2020 jest możliwość wyboru jednego z trzech rodzajów pakietów startowych. Pakiety różnią się zakresem świadczeń, zawartością oraz ceną. Do wyboru są pakiety: Basic, Standard i Premium. Pakiet Basic to podstawowy pakiet zawierający dużą ilość świadczeń. W drugim pakiecie – Standard, oprócz podstawowych świadczeń znajdą się dodatkowo: unikatowy kubek zawodów Garmin Iron Triathlon z danej lokalizacji oraz dedykowana wybranemu etapowi okolicznościowa koszulka. W pakiecie Premium zawodnicy otrzymają dodatkowo unikatowy, szybkoschnący ręcznik. Osoby, które zapiszą się na zawody w Brodnicy w pierwszym progu opłat, tj. opłacą wpisowe do 31 października i ewentualnie zrezygnują ze startu do końca grudnia 2019, w razie rezygnacji otrzymają 100% zwrotu opłaty startowej bez podania przyczyny. Tym samym można zapewnić sobie miejsce na liście startowej bez żadnego ryzyka!

ZAPISY!
Zapisy na Garmin Iron Triathlon trwają na oficjalnej stronie cyklu: www.irontriathlon.pl. Tradycyjnie dla osób startujących w więcej niż jednej imprezie wchodzącej w skład cyklu przewidziane będą rabaty. Na triathlonistów, którzy skorzystają z tej opcji, oprócz gwarancji miejsca na liście startowej, czeka specjalna cena obniżona o 20 zł w stosunku do pierwszego progu opłat.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,471ObserwującyObserwuj
442SubskrybującySubskrybuj

Polecane