Zawodowa grupa kolarska Active Jet na BEKO Ełk Triathlon!

Zawodowa Grupa Kolarska ActiveJet Team weźmie udział w Beko Ełk Triathlon 2014! Podczas rozgrywanych w drugi weekend czerwca zawodów będzie można podziwiać nie tylko kolarzy, ale również niezwykły autokar, który jest chlubą grupy ActiveJet. Jedyny taki pojazd w Polsce to istny dom na kółkach wyposażony w kabiny prysznicowe, kuchnie oraz przepiękną salonkę.

 

Autokar należący do grupy kolarskiej ActiveJet Team będzie jedną z atrakcji pikniku rodzinnego, który odbędzie się w dniach 7-8 czerwca na Plaży Miejskiej w Ełku. Kiilkudziesięciu szczęśliwców otrzyma szansę zwiedzenia go w towarzystwie Piotra Kosmali, dyrektora sportowego grupy.

 

Na tym jednak nie koniec atrakcji związanych z obecnością zawodowej grupy kolarskiej ActiveJet Team na Beko Ełk Triathlon. Uczestnicy sztafety triathlonowej otrzymają niezwykłą szansę, by do ich zespołu dołączył czołowy polski kolarz! Aby dostąpić tego zaszczytu trzeba wysłać swoją aplikację na adres [email protected] zawierającą imiona i nazwiska dwóch pozostałych członków teamu (pływaka i biegacza) i uzasadnić dlaczego to w Waszym zespole powinien wystartować kolarz ActiveJet. Uwaga! Tekst nie może przekraczać 1000 znaków!

 

Kto może dołączyć do Waszej drużyny:

Konrad Dąbkowski – 25-latek z Wyszkowa, który na swoim koncie ma m.in. zwycięstwo etapowe w prestiżowym Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków;
Arkadiusz Owsian – torunianin, drużynowy Mistrz Polski U23
Paweł Brylowski – kaszub z Kartuz, wraz z drużyną zdobył 3. miejsce ME na torze na dystansie 4km
Tomasz Mickiewicz – pochodzi z Bielawy, Mistrz Polski na czas U17
Paweł Franczak – mieszkaniec Nysy, wygrał etap na Karpackim Wyścigu Kurierów, zaliczył też start w Tour de Pologne.

Beko Ełk Triathlon odbędzie się w dniach 7-8 czerwca 2014. W ramach imprezy rozegrane zostaną 26. Mistrzostwa Polski seniorów na dystansie olimpijskim, a także Mistrzostwa Polski grup wiekowych. W programie są również sztafety triathlonowe dla 3-osobowych drużyn (jedna płynie, druga jedzie na rowerze, a trzecia biegnie), a ponadto biegi dla dzieci w wieku 7-15 lat oraz zawody w długodystansowym pływaniu na wodach otwartych Warmia – Mazury OPEN.

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

3 KOMENTARZE

  1. @Janusz to jeszcze dogadaj się z M. Sawrymowiczem żeby popłynał i ekipa na medal 🙂

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,501ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane