Zawody Ironman 5150 Warsaw odwołane

Kolejna duża impreza sportowa znika z kalendarza 2020 roku z powodu obostrzeń wynikających z pandemii COVID-19. Ironman 5150 Warsaw nie odbędzie się ani w planowanym ani w żadnym innym terminie w tym roku. Organizatorzy poinformowali o tym w komunikacie.

Stawiając na pierwszym miejscu zdrowie i bezpieczeństwo naszej społeczności, a także biorąc pod uwagę aktualne zakazy związane ze zgromadzeniami publicznymi i imprezami masowymi, ustanowione przez polskie władze w związku z pandemią COVID-19, pragniemy potwierdzić, że zawody 5150 Warsaw nie zostaną zorganizowane w pierwotnie planowanym terminie 14 czerwca, ani w innym terminie w tym roku. Impreza powróci w przyszłym sezonie, a jej planowana data to 13 czerwca 2021 roku.

Zdajemy sobie sprawę, że ta decyzja może być dla części z Was zawodem, jednak biorąc pod uwagę z jak trudnymi wyzwaniami i problemami mierzy się obecnie niemal cały świat, głęboko wierzymy, że w przyszłym roku będziemy mogli ponownie dostarczyć Wam niezapomnianych chwil i emocji podczas 5150 Warsaw.

Zawodnicy zapisani na tegoroczne zawody otrzymali od nas dalsze szczegóły drogą mailową. Jeśli nie otrzymaliście maila lub macie dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu z nami na adres [email protected].

Powiązane Artykuły

2 KOMENTARZE

  1. To ten sam organizator co miał robić Gran Fondo i podobnie jak w przypadku tamtej imprezy pobiera nielegalnie opłatę manipulacyjną tym co chcą zwrotu opłaty startowej ? Czy można na niedoszłych uczestników zrzucać koszty imprezy która się nie odbędzie czy to jest zgodne z prawem ?

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,473ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane