Zimno, czyli szok termiczny na Majorce.

Zaczniemy od dobrej informacji…dobrej dla wszystkich, którzy marzną w Polsce z powodu śniegu i mrozu. U nas też było dzisiaj zimno. Z 22 stopni Celsjusza temperatura nagle spadła do 9, wiał silny wiatr, momentami padał deszcz. Na szczęście to podobno ostatni dzień tak brzydkiej pogody – w zasadzie jedyny, jaki nas spotkał podczas tegorocznego obozu na Majorce, choć i dzisiaj były przebłyski słońca. Treingi wykonane – większość zrealizowała plan w 100%, wliczając w to basen, na którym ostatnia grupa trenowała prawie do 19.00. Dziś przedstawimy wam treningi dwóch najmocniejszych grup: piętej i szóstej, a także galerię zdjęć, w której zobaczycie fotografie z tras rowerowych kilku zespołów. Obie grupy realizowały dziś trening rowerowy połączony z zakładką na 6-kilometrowy bieg. Wieczorem ponad 2km pływania (grupa 6 wykonywała zadania oparte na odcinkach 200 metrowych pokonywanych w różnej formie i z różną intensywnością). Na trening rowerowy wyjechaliśmy jak zwykle o godzinie 10.00. Przez pierwsze dwie godziny pedałowania po umiarkowanie pofałdowanym terenie, pogoda zaczęła się psuć, przyszły gęste czarne chmury, zaczął padać deszcz. 

 

 

Trening rowerowy grupy szóstej: 90km spokojnej jazdy w tempie tlenowym, 2x5km przyspieszenia, 15km spokojnej jazdy. Zakładka na bieg 6km. 

 

grupa6 czwartek_majorka2013

 

Profil trasy 


grupa6 profil_czwartek_majorka2013

 

Trening grupy piątej: ponad 150km spokojnej jazdy z jednym dużym podjazdem. Zakładka na bieg 6km. 

 

grupa5 150km_majorka2013

 

Profil trasy 

 

grupa5 150km_profil_majorka2013

 

 

Zapraszamy do galerii zdjęć z 5 dnia treningów Akademii Triathlonu na Majorce. 

 

{gallery}majorka2013_czwartek{/gallery}

 

Na obozie Akademii Triathlonu możemy liczyć na obceność i profesjonalną pomoc fotografa Rafała Meszki, który dał sie poznać wszystkim triathlonistom, robiąc już od kilku lat zdjęcia m.in. na imprezach Herbalife Triathlon. Przed Rafałem nie ukryje się żaden błąd w technice jazdy rowerem, bieganiu, a przede wszystkim pływaniu. Oto kilka zdjęć jego autorstwa z dzisiejszego dnia. Jutro zaplanowaliśmy kolejną sesję (m.in. podwodną) z Ambasadorami, ale jeśli chcecie zobaczyć ich w akcji odwiedźcie stronę Herbalife Triathlon Gdynia, na której już wkrótce pojawią się ich zdjęcia.  

 

{gallery}majorka2013_czwartek_meszka{/gallery}

 

 

 

 

 

 

 

 

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,317ObserwującyObserwuj
435SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze