Zlot legend polskiego triathlonu. Sława 2015

Sława, pięciotysięczne miasteczko po raz osiemnasty będzie gościć polskich triathlonistów i zaprasza wszystkich tych, którzy chcieliby być z nami. Do wyboru są różne dystanse, na które można się jeszcze zapisać, będzie również osobny start dla kobiet i mężczyzn, a zapoczątkowane w ubiegłym roku zawody retro, na 30-lecie polskiego triathlonu, okazały się strzałem w dziesiątkę. Dlatego też postanowiliśmy uhonorować w tym roku legendy polskiego triathlonu i zaprosić tych, którzy tworzyli początki tej pięknej dyscypliny sportu. To będą niesamowite chwile, swoisty zlot tych, których kilkadziesiąt lat temu dotknęła miłość do triathlonu, oddani do reszty tej dyscyplinie sportu, z dumą startowali i startują na całym świecie.

 

Przygotowaliśmy również specjalne, nocne spotkanie, na którym legendy i aktualnie rodzące się gwiazdy i amatorzy triathlonu będą wymieniać się doświadczeniami, wspominać, jak było kiedyś, a jak jest dziś. Coraz więcej osób potwierdza przybycie do Sławy na ten wyjątkowy festiwal triathlonu. Między innymi Grzesiu Zgliczyński, który przyleci z USA, a z  Norwegii Darek Czyżowicz. Obiecał  również, że będzie z nami  jeden z pierwszych zwycięzców polskiego triathlonu Tomek Zwoliński i wiele innych legend polskiego triathlonu, których nazwiska znajdziecie na liście już potwierdzonych gości:

 

Jerzy Bednarz, Jarosław Łabus, Stanisław Zajfert, Karol Majewski, Piotr Sadowski, Tomasz Zwoliński, Andrzej Natkowski, Andrzej Skorykow, Ryszard Panasiuk, Sławomir Słotwiński,    Anna Sulima, Dorota Heś, Marek Kalwat, Grzegorz Zgliczyński, Cezary Figurski, Bogdan Głuszkowski, Marian Mrowiec, Dariusz Czyżowicz, Bartosz Woszczyński, Piotr Czyż, Paweł Chmielnicki, Grzegorz Sądel, Ela Krakowiak.

 

Szykujemy mini muzeum, w którym będzie można zobaczyć np. pierwsze, co niektóre ręcznie pisane, wyniki zawodów.  Dla nas wszystkich zagra legendarny zespół OLDBREAKOUT. Usłyszymy największe hity tego zespołu, a wśród nich „Kiedy Byłem Małym Chłopcem” .

 

http://youtu.be/ixS3ZWtE4_Q

 

 

Zlot będzie połączeniem retro z nowoczesnością. Ty też możesz do nas dołączyć  www.triathlonslawa.pl

Uwaga! Na stronie zawodów, a także poniżej, znajdziecie zdjęcie z pierwszego polskiego triathlonu (14 lipca 1984 roku w Kiekrzu pod Poznaniem). Jeśli odnalazłeś tam siebie, czuj się dumny i zapraszam Ciebie jako specjalnego gościa na ten wyjątkowy zlot. Kontakt z Jurkiem Górskim lub przez Akademię Triathlonu.

 

start

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,509ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane