Zmiany w dyrekcji Challenge Family

Challenge Family potwierdziło, że w firmie powstał zarząd. Zibi Szlufcik przeszedł z funkcji CEO (dyrektor generalny) na pozycję Prezesa Zarządu. Zarząd składa się z czterech osób: Zibi Szlufcik, Jort Vlam, Richard Belderok i Jefry Visser. Zmiana ta została wprowadzona przez Zibiego ze względu na rozrastającą się firmę. Coraz więcej spraw i obowiązków wymaga odpowiedniego sztabu ludzi. Challenge Family to nie jest jedna osoba w postaci Zibiego tylko cały sztab ludzi.

Siedziba Challenge Family będzie mieścić się w Almere, w Holandii. Tam też organizują największy triathlon w całej serii. Co roku ponad 4.000 zawodników rywalizuje o tytuły Mistrza Europy ETU. W roku 2020, w Almere dodatkowo odbędzie się ITU Multisport World Championships.

Na chwilę obecną Challenge Family posiada prawie 40 imprez, w 20 krajach na całym świecie. Ostatnio powiększają swoje portfolio w Chinach. Jak sami wspominają w historii firmy 2019 rok był najlepszy pod względem jakości organizacji zawodów i satysfakcji zawodników.

Adrian Kapusta
Adrian Kapusta
Zastępca redaktora naczelnego Akademii Triathlonu. Certyfikowany trener USA Triathlon Coach. Specjalizuję się w trenowaniu amatorów. Moja filozofia trenerska opiera się na indywidualnym podejściu do zawodnika ze szczególnym uwzględnieniem obowiązków zawodowych i rodzinnych. Mądry trening i eliminowanie ograniczeń trenowanej osoby, to droga do bycia sprawniejszym i szybszym, a w rezultacie do osiągnięcia celów. Pasjonuję się sportami wytrzymałościowymi, w szczególności triathlonem.

Powiązane Artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Śledź nas

16,001FaniLubię
1,120ObserwującyObserwuj
302SubskrybującySubskrybuj

Kalendarz

10gr08:0018:00MORSMAN Triathlon 2022

Najpopularniejsze

X
X