Zaplanuj sezon z wyprzedzeniem. Challenge Gdańsk 2024 najtaniej tylko do końca października!

Planujesz kolejny sezon? Tylko do końca października możesz zapisać się taniej do jednego z najlepiej ocenianych wyścigów serii Challenge Family, czyli Challenge Gdańsk!

ZOBACZ TEŻ: Challenge Gdańsk: Nie ma mocnych na Kacpra Stępniaka!

Challenge Gdańsk odbędzie się już 4 raz. Popularna impreza, dobrze oceniana przez zawodników, zaplanowana została na 14-16 czerwca 2024 roku. Chociaż pozostało do niej ponad 200 dni, do końca października możesz skorzystać z niższej opłaty startowej!

Zniżka Challenge Gdańsk – oszczędź dodatkowe 10%!

Podczas Challenge Gdańsk zaplanowano ponownie trzy duże wyścigi. Najbardziej prestiżowo zapowiada się ponownie dystans średni (w tym roku podczas wyścigów PRO najlepszych był Kacper Stępniak), ale zawodnicy mogą również wystartować na olimpijce oraz na sprincie.

Do końca października koszt rejestracji na dystans średni wynosi 199€. Olimpijka to opłata w wysokości 79 euro, a sprint to 69 euro. Opłatę na dystans średni możesz obniżyć jeszcze o dodatkowe 10% dzięki Akademii Triathlonu!

Aby uzyskać indywidualny kod rabatowy napisz e-mail na [email protected] zatytułowany „Kod rabatowy – Challenge Gdańsk dystans średni”. W odpowiedzi od nas dostaniesz kod, który zadziała przy rejestracji tutaj. Kod można wykorzystać tylko raz.

Miesięczna subskrypcja Rouvy dla najszybszych!

Każdy, który do końca października zarejestruje się i opłaci start w Challenge Gdańsk 2024 otrzyma również kod uprawniający do miesięcznej subskrypcji na platformie Rouvvy. Kod zostanie wysłany na początku listopada.

Aplikacja Rouvvy jest jedną z popularnych platform do wirtualnego treningu kolarskiego na trenażerach. Dzięki współpracy z Challenge użytkownicy mogą jeździć po trasach prawdziwych wyścigów odwzorowanych w formie video.

Wszystkie najważniejsze informacje o wyścigu Challenge Gdańsk, trasach, opłatach i wydarzeniach towarzyszących znaleźć można na stronie zawodów.

Grzegorz Banaś
Grzegorz Banaś
Redaktor. Lubi Lionela Sandersa i nowinki technologiczne. Opisuje ciekawe triathlonowe historie, bo uważa, że triathlon jest wyjątkowo inspirującym sportem, który można uprawiać w każdym wieku. Fan dobrej kawy i książek Jamesa S.A. Corey'a.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,456ObserwującyObserwuj
442SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze