Zrelaksuj się i zregeneruj swoje zdrowie 17-20.10.2013r.

Odpoczynek i regeneracja po każdym treningu i starcie jest niezwykle istotnym elementem sportu i przygotowań do zawodów. Każdy, kto poważnie myśli o uprawianiu sportu i chciałby pozostać w formie przez długie lata na pewno bardzo dobrze o tym wie. Miesiąc lub co najmniej dwa tygodnie przerwy po sezonie, tak zwanego roztrenowania powinien być na stałe wpisany do każdego dzienniczka treningowego.

 

Akademia Triathlonu we współpracy z Kliniką Rehabilitacyjną Columna Medica (Hotel*** & SPA) w Łasku wychodzi naprzeciw Waszym potrzebom z zakresu diagnostyki, regeneracji, rehabilitacji sportowej i nie tylko.

 

COLUMNA MEDICA to komfortowa klinika rehabilitacyjna, ale również idealne miejsce dla wszystkich, którzy marzą o zwolnieniu tempa, relaksie i wzmocnieniu naturalnych sił witalnych. Columna Medica to profesjonalne zabiegi regeneracyjne i relaksacyjne, masaże, oczyszczanie organizmu, naturalna dieta i sprzyjający mikroklimat. Położona jest pośród malowniczych lasów w dolinie rzeki Grabi, zachęcających do lekkich treningów biegowych i rowerowych, w odległości 160km od Warszawy i jedyne 30km od Łodzi.

{gallery}columna_oboz1{/gallery}

Zapraszamy wszystkich, chcących odpocząć w ciszy i spokoju, a jednocześnie spędzić ten czas w triathlonowym gronie, na 4-dniowy wyjazd do Łasku.

 

Podczas pobytu, który odbędzie się w dniach 17-20 października 2013r. zostały zaplanowane:

– średnio 2 zabiegi dziennie do wyboru (lista zabiegów: masaż suchy na łóżku wodnym 30 min, masaż leczniczy 40min, kąpiel perełkowa, automatyczny masaż podwodny);
– wolny wstęp do strefy Medical SPA (basen z przeciwprądami czołowymi i bocznymi, sauna parowa i sucha, pokój relaksu, jacuzzi, solarium – słoneczna łąka);
– dostęp do w pełni wyposażonej sali treningowej dostosowanej do treningu siłowego, wytrzymałościowego i sensomotorycznego;
– wykład na temat diagnostyki, prewencji i leczenia najczęstszych urazów i zespołów przeciążeniowych występujących w sportach wytrzymałościowych.
– sesje treningu ogólnorozwojowego prowadzonego przez trenera (stretching, stabilizacja, sprawność ruchowa).

Szczegóły oferty:
– zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych;
– pokój jednooosobowy dodatkowo płatny 500zł;
– 3 noclegi;
– całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad i kolacja);
– opieka fizjoterapeutów podczas zabiegów;
– całodzienna opieka trenera;

{gallery}columna_oboz2{/gallery}


Koszt pobytu na wyjeździe rehabilitacyjnym to 1500zł/osoba


Liczba miejsc jest ograniczona. Jednorazowo w wyjeździe może wziąć udział maksymalnie 12 osób.  Wszystkich chętnych prosimy o nadsyłanie zgłoszeń na adres e-mail: [email protected]. Po potwierdzeniu zgłoszenia należy w przeciągu 7 dni wpłacić zaliczkę wysokości 500zł. W przypadku rezygnacji po 16.09.2013r. zaliczka jest bezzwrotna w związku z poniesionymi przez organizatora kosztami. Ostateczny termin zgłoszeń to 1 października 2013r. Organizator ma prawo do odwołania wyjazdu w przypadku nie zebrania się odpowiedniej liczby osób.

A LOGO CENTRUM CM

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,386ObserwującyObserwuj
434SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze