Agata Staniek: „Od nowego roku pełen gaz!”

Noworoczny trening bez kaca – czy to możliwe? Podpalone choinki od fajerwerków? Agata Staniek odpowiada na sylwestrowo-treningowo pytania.

ZOBACZ TEŻ: “Hawaje są w moim DNA”. Wspomnienia Julie Moss

Z okazji zbliżającego się nowego roku Akademia Triathlonu przygotowała serię kilku szybkich pytań dotyczących sylwestra. Jak świętują polscy zawodnicy? Czy trzymają się noworocznych postanowień?

Nikodem Klata: Czy stawiasz sobie każdego roku nowe postanowienia? Udaje Ci się je realizować czy może rozpływają się z czasem? Niekoniecznie musi chodzić o postanowienia sportowe 🙂

Agata Staniek: Staram się nie robić takich rzeczy. W moim życiu jedynym postanowieniem które ma sens jest trenowanie😅 Reszta jest ulotna😅 Jakieś podróże, nawyki lepsze, samodoskonalenie wychodzą totalnie spontanicznie😎 

NK: Zdarzyło ci się kiedyś realizować noworoczny trening z kacem? Czy w sylwestra pozwalasz sobie na alkohol? Jak wygląda impreza sylwestrowa triathlonisty? 

AS: Lepiej byłoby zapytać czy zdarzyło mi się robić trening noworoczny bez kaca😅 

Pozwalam sobie na alkohol, w różnych okresach mojego trenowania wypadał sylwester, w tym roku akurat będę kończyć roztrenowanie więc alkohol będzie się lać solidnie😅 Ale w ciągu roku ograniczam do minimum. Co do imprezy sylwestrowej, w tym roku kompletnie nie mam planów, zobaczymy, mam nadzieje ze spędzę go ze znajomymi w super nastroju i od nowego roku pełen gaz, zacznę przygotowania do sezonu 2023 🤞🏽

NK: Mówią: jaki sylwester tak i cały rok. Czy to powiedzenie się kiedyś u Ciebie sprawdziło? 

AS: Bardzo często! Sylwester to czas zabawy, śmiechu i super czasu z bliskimi mi osobami, taki zakręcony dzień a ja uwielbiam swoje pozytywnie zakręcone życie, które serio mam przez cały rok😁 więc powiedzenie się sprawdza. 

Agata Staniek
Źródło: Facebook

NK: Jest jakaś sylwestrowa/noworoczna historia, która szczególnie zapadła Ci w pamięć? 

AS: Tak, jak w sylwestra ze znajomymi wystrzeliliśmy fajerwerki, które podpaliły choinki wokół domu, wtedy nie było śmiesznie ale teraz z biegiem czasu, jak już wiem ze nic się nie stało to mam ubaw😅 Było to dosyć dawno.

NK: Masz jakieś sylwestrowe/ noworoczne tradycje, które realizujesz każdego roku?

AS: Nie mam, chętnie poczytam odpowiedzi innych i może na przyszłość już coś sobie zaplanuje😅

ZOBACZ TEŻ: Legenda polskiego triathlonu. Historia Jerzego Górskiego

Powiązane Artykuły

Śledź nas

16,205FaniLubię
1,218ObserwującyObserwuj
318SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze