Ruszyły zapisy AQUA SPEED Open Water Series! Liczba miejsc ograniczona!

Rozpoczęła się rejestracja na pierwszą edycję AQUA SPEED Open Water Series 2020! Tegoroczne zawody w pływaniu open water odbędą się w trzech lokalizacjach w Ślesinie, Elblągu oraz Nieporęcie. 

Wszystkie trzy etapy zostaną rozegrane dzień przed zawodami z cyklu Garmin Iron Triathlon 2020. Inauguracja cyklu AQUA SPEED Open Water Series odbędzie się 6 czerwca 2020 w Ślesinie. Drugą lokalizacją zawodów będzie znany wielu zawodnikom Elbląg, zawody w tej lokalizacji odbędą się 18 lipca 2020. Ostatnim miastem, w którym rozegrane zostaną zawody AQUA SPEED Open Water Series będzie Nieporęt. Termin imprezy w tej lokalizacji to 28 sierpnia 2020.

AQUA SPEED Open Water Series to pierwszy taki cykl w Polsce! Zawodnicy, którzy zdecydują się na start w zawodach będą mieli do wyboru jeden z trzech dystansów: ok. 0,95 km, ok. 1,9 km oraz ok. 3,8 km. Limit czasu ukończenia zawodów na dystansie 0,95 km – 0h30’, Limit czasu ukończenia zawodów na dystansie 1,9 km – 1h00’, Limit czasu ukończenia zawodów na dystansie 3,8 km – 2h00’. We wszystkich trzech lokalizacjach zawody AQUA SPEED Open Water Series rozpoczną się od rolling startu (na wszystkich dystansach). Meta znajdować się będzie po wyjściu z wody, po minięciu bramy mety.

Dodatkowo tego samego dnia zostaną rozegrane również zawody pływackie dla dzieci i młodzieży AQUA SPEED  Kids. Najmłodsi w ramach AQUA SPEED Kids w zależności od ich kategorii wiekowej będą mogli wystartować na jednym z trzech dystansów: 6-7 lat  – 100 m, 8-11 lat – 200 m, 12-13 lat – 475 m.

AQUA SPEED Open Water Series to trzy lokalizacje, trzy dystanse oraz zawody pływackie dla dzieci! Terminy zawodów są na pewno ogromną zaletą AQUA SPEED Open Water Series. Triathloniści, którzy będą planować start w Garmin Iron Triathlon w jednej z w/w lokalizacji będą mogli również powalczyć o jak najwyższe podium w zawodach AQUA SPEED Open Water Series.

Zapisy na zawody AQUA SPEED Open Water Series trwają na oficjalnej stronie zawodów: www.openwaterseries.pl. Ilość miejsc będzie ograniczona (tylko 100 miejsc na każdym dystansie), aby zagwarantować sobie możliwość udziału w zawodach pływackich, zachęcamy do zapisów w pierwszych dniach od uruchomienia zapisów!

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

1 KOMENTARZ

 1. Dlaczego wprowadzacie w błąd??
  „AQUA SPEED Open Water Series to pierwszy taki cykl w Polsce! ” jest przesadą.
  proszę wejść na stronę
  http://www.open-water.pl/index.php?start=6
  Jest tam 5 cykli a wiec:
  Puchar Polski Masters
  Grand Prix Wielkopolski
  Puchar Warmii i Mazur
  Puchar 4(5) Jezior
  Grand Prix Polski
  A wiec jest w czym wybierać i do startu może przystąpić każda osoba, można startować w pinkach lub bez wg uznania.
  Proszę sprawdzić, na pewno w swoim regionie Kraju każdy coś znajdzie dla siebie.
  A AQUA SPEED jest kolejną „SERIĄ” wyścigów a nie pierwszą w Polsce i to się chwali bo im więcej tym lepiej.

  Owocnych startów 🙂

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,317ObserwującyObserwuj
435SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze