AT Team – społeczność, w której warto być!

Podczas gdy część naszej społeczności AT Team przerzuca się na bieganie maratonów postanowiłam podsumować to, co wydarzyło się triathlonowym sezonie 2014. Dla tych, którzy nie znają jeszcze naszej wspaniałej grupy kilka słów wyjaśnienia.

 

AT Team to nasza elitarna społeczność  triathlonowa, skupiona przy portalu Akademia Triathlonu. Nie jesteśmy klubem sportowym, więc niezależnie od tego skąd jesteś, z kim trenujesz i czy masz już jakąś przynależność, czy nie – do nas możesz dołączyć zawsze. Nasza grupa obecnie liczy 127 osób, w tym 7 pań. Są w niej osoby, które nie wyobrażają sobie życia bez triathlonu, jak i tacy, którzy debiutowali właśnie w naszych barwach. Nieważne jakie wyniki osiągasz – dla nas zawsze jesteś bohaterem, bo robisz to, co lubisz i spełniasz swoje marzenia.

 

foto40xCieszy nas to, że praktycznie w każdy weekend i na każdych zawodach w Polsce można spotkać kogoś w naszym stroju AT Team (a kalendarz imprez jest całkiem spory). Co ważne członkowie AT Team zajmują wysokie lokaty i bardzo często goszczą na podium w swoich kategoriach wiekowych.

 

W podsumowaniu sezonu nie może zabraknąć przypomnienia naszych najważniejszych wydarzeń, a mianowicie Mistrzostw AT Team na dystansie olimpijskim i długim. Pierwsze z nich odbyły się w ramach imprezy BEKO Ełk Triathlon. Mistrzem AT Team został Maciej Dowbor, wyprzedzając drugiego Łukasza Grassa i trzeciego Mateusza Dybka. W rywalizacji pań w sumie nie było wielkiej walki, gdyż wystartowała jedynie Ania Jakubczak-Pawelec, ale należą się jej wielkie gratulacje, gdyż był to jej debiut triathlonowy zakończony niezłym występem. Ania Jakubczak to trzykrotna uczestniczka Igrzysk Olimpijskich oraz wielokrotna medalistka Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce na dystansie 1500m. Po wielu latach spędzonych na bieżni postanowiła nauczyć się pływać (od zera) i kupiła rower. Jak widzicie w naszych szeregach są również wyśmienici sportowcy, którzy postanowili spróbować tri.

 

Drugie nasze wielkie wydarzenie to Mistrzostwa AT Team na dystansie długim, które odbyły się podczas Herbalife Triathlon Gdynia. Wystartowało aż 37 członków naszej społeczności, z których najszybciej na mecie zameldował się Mateusz Petelski. Drugie miejsce wywalczył Radek Buszan, a trzecie Robert Wodyński. Wśród pań najlepsza okazała się Julita Sikora, druga była Ania Jakubczak-Pawelec, a trzecia Marta Drelich – wszystkie trzy panie debiutowały (nawet cztery, bo czwarta Ania Jóźwiak również debiutowała).

 anka beko

 

Wysoki poziom naszej społeczności odzwierciedlił się również w zajęciu trzeciego miejsca w klasyfikacji klubowej cyklu Garmin Iron Triathlon. Wszyscy, którzy startowali w naszych barwach dołożyli swoją cegiełkę do tego wyróżnienia. Wielkie gratulacje!

 

AT Team to również nasz AT Team Room – gościliśmy m.in. w Olsztynie, Piasecznie, Ełku, Suszu i Gdyni. A specjalnym namiocie przygotowujemy dla Was napoje, miejsce do pozostawienia rzeczy, a przede wszystkim miłą atmosferę. Przed startem możecie w spokoju przygotować się do zawodów, ubrać piankę, skorzystać z pomocy doświadczonych triathlonistów, zostawić wartościowe rzeczy pod opieką przedstawiciela AT. Z kolei po zawodach AT Team Room jest doskonałym miejscem, gdzie możemy dzielić się wrażeniami ze startu i odpocząć po wysiłku. 

 

Cieszymy się, że możemy poznać Was osobiście. Jesteście niesamowici i zarażacie pozytywną energią – również poprzez swoje blogi, które część z Was prowadzi bardzo intensywnie. Przy okazji zachęcamy wszystkich do pisania i dzielenia się swoimi emocjami. Na forum wpisujcie swoje plany startowe – będzie nam łatwiej odnaleźć Was na listach z wynikami.

 

zdjcie 4xx

 

Dlaczego warto do nas dołączyć? – będąc z nami tworzysz największą w Polsce społeczność triathlonową. W ramach pakietu powitalnego otrzymasz strój triathlonowy AT Team oraz kartę członkowską uprawniającą do rabatów u naszych Partnerów. Członkostwo to również zniżki lub preferencyjne warunki zapisów na imprezy organizatorów, którzy mają patronat Akademii Triathlonu, jak i zniżki na obozy Akademii Triathlonu.

 

Jeżeli chcesz do nas dołączyć zapoznaj się z naszym Regulaminem i wypełnij formularz zgłoszeniowy! Do zobaczenia w sezonie 2016!

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,479ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane