Challenge Roth ogłasza datę zawodów w 2025 roku

To jeden z najbardziej wyczekiwanych momentów w triathlonowym kalendarzu – rejestracja online na zawody w 2024 roku trwała zaledwie 40 sekund. Organizatorzy ogłosili już datę wyścigu Challenge Roth 2025, a także terminy zapisów.

ZOBACZ TEŻ: Challenge Roth 2024 wyprzedane w rekordowym czasie

Zawody odbędą się 6 lipca czyli tradycyjnie – w pierwszą lipcową niedzielę. Wyścig od lat zyskuje tytuł najlepszych zawodów długodystansowych. Z roku na rok cieszy się coraz większym zaintresowaniem.

Kiedy zapisy na Challenge Roth 2025?

Fanom wyścigu trzeba prawdopodobnie życzyć szczęścia i determinacji – miejsca na zawodach zapełniają się błyskawicznie. Podczas rejestracji na Challenge Roth 2024 zainteresowani mieli około 40 sekund!

Na sezon 2025 będzie można się zapisywać na miejscu po najbliższych zawodach – najprawdopodobniej 8 lipca. Rejestracja online rusza tydzień później.

ZOBACZ TEŻ: Challenge Roth 2023 z nowym rekordem oglądalności: „Wyścig przeszedł do historii”

źródło: strona internetowa organizatora

Jak co roku – organizatorzy TEAMCHALLENGE i IRONMAN musieli skoordynować ze sobą terminy dwóch największych wyścigów długodystansowych odbywających się w Niemczech. Dyrektor wyścigu Felix Walchshöfer skomentował współpracę na tym polu z Oliverem Schiekiem z IRONMAN:

Wymiana z Olim zawsze przebiegała wzorowo, za co jestem bardzo wdzięczny. Dziękuję również władzom za nieskomplikowany dialog przy umawianiu wizyt. Tylko dzięki tym wspólnym ustaleniom możemy zapewnić najlepsze wrażenia z triathlonu fanów w Niemczech i na świecie.

Gabriela Bortacka
Gabriela Bortacka
Redaktorka. Pisze głównie o sporcie i historii. W jednym i drugim szuka przede wszystkim inspirujących ludzi. Z wykształcenia dziennikarka i antropolożka kultury.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,469ObserwującyObserwuj
442SubskrybującySubskrybuj

Polecane