Challenge Gdańsk gra z WOŚP – biegnij z trenerem Aniołków Matusińskiego!

Trwa 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku akcja wspiera pacjentów oddziałów pulmonologicznych. Do akcji ponownie włączył się Challenge Gdańsk, oferując udział w sztafecie z trenerem lekkiej atletyki

ZOBACZ TEŻ: Challenge Gdańsk tańszy od konkurencji. Co nowego w tym sezonie?

Hasło tegorocznej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomoc to „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji płuc pacjentów. W tym roku akcję ponownie wspiera Challenge Gdańsk!

Challenge Gdańsk – dystans średni 10% taniej! Aby uzyskać indywidualny kod rabatowy napisz e-mail na [email protected] zatytułowany „Kod rabatowy – Challenge Gdańsk dystans średni”. Kod wykorzystasz tutaj.

Sztafeta z trenerem „Aniołków”

W tym roku jednym z zawodników, który wystartuje na dystansie sprintu Challenge Gdańsk będzie doskonale znany trener Aleksander Matusiński. Jest to twórca sukcesów sztafety 4×400 metrów kobiet, w której występowały między innymi Justyna Święty-Ersetic, Natalia Kaczmarek, Anna Kiełbasińska, Małgorzata Hołub-Kowalik oraz Iga Baumgart-Witan.

Dzięki aukcji WOŚP Challenge Gdańsk dwie osoby otrzymają okazję na to, aby wystartować wspólnie z trenerem Matusińskim w sztafecie. Ambasador zawodów pokona część pływacką.

Dodatkowo zwycięzcy obu aukcji otrzymają również zaproszenie na kolację z trenerem Matusińskim. Challenge dokłada również pakiet VIP z możliwością wstępu do strefy finiszera, pamiątkowy plecak i koszulkę.

Przejedź trasę kolarską Challenge Gdańsk!

Trzecia z aukcji Challenge Gdańsk dla WOŚP to okazja, aby sprawdzić, jak prezentuje się trasa rowerowa zawodów. Zwycięzca licytacji przejedzie jako pasażer samochodu z charakterystycznym zegarem na dachu.

Zwycięzca lub osoba przez niego wskazana przejedzie w charakterze pasażera po trasie kolarskiej Challenge Gdańsk w samochodzie prowadzącym zawodników na trasie kolarskiej. Trasa przejazdu prowadzi ulicami Gdańska: Czarny Dwór, aleja Macieja Płażyńskiego, tunel pod Martwą Wisłą i majora Henryka Sucharskiego – czytamy w opisie.

Link do aukcji znajdziesz w tym miejscu. Wszystkie aukcje kończą się w niedzielę, 4 lutego.

Grzegorz Banaś
Grzegorz Banaś
Redaktor. Lubi Lionela Sandersa i nowinki technologiczne. Opisuje ciekawe triathlonowe historie, bo uważa, że triathlon jest wyjątkowo inspirującym sportem, który można uprawiać w każdym wieku. Fan dobrej kawy i książek Jamesa S.A. Corey'a.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,473ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane