Enea Gala Polskiego Triathlonu już 24 listopada w Warszawie

Enea Gala Polskiego Triathlonu już 24 listopada w Warszawie

Znamy termin tegorocznej Gali Polskiego Triathlonu, której ponownie głównym partnerem została firma Enea. W tym roku odbędzie się ona 24 listopada (sobota) w Hotelu Bellotto w Warszawie. Już dzisiaj ruszamy z zapisami, nie warto czekać do ostatniej chwili gdyż ograniczona liczba miejsc rozchodzi się bardzo szybko.

Gala Polskiego Triathlonu to coroczne uroczyste podsumowaniu sezonu triathlonowego w Polsce. Listopadowa Gala będzie okazją nie tylko do wręczenia nagród dla najlepszego zawodnika/zawodniczki PRO oraz amatorowi/amatorce, to również spotkanie w nieformalnej atmosferze, przy dobrej muzyce, jedzeniu i lampce wina. Wyłonimy także Imprezę Roku 2018 i Cykl Roku 2018.

 

1. Kiedy i gdzie?

Gala odbędzie się 24 listopada w sobotę, w Hotelu Bellotto przy ulicy Senatorskiej w Warszawie, niedaleko Teatru Wielkiego – Opery Narodowej. Drzwi otwieramy o godzinie 18.00. Hotel mieści się w murach XVI-wiecznego Pałacu na Starym Mieście w Warszawie. Pałac powstał z inicjatywy biskupa płockiego i do 1795 roku pełnił funkcję siedziby prymasów. Dziś to jeden z najbardziej prestiżowych hoteli oraz miejsce, gdzie organizowane są konferencje i spotkania branżowe.

2. Jaki strój obowiązuje?

Dress code: Business Casual.

 

3. Bilety i rejestracja.

Mamy ograniczoną liczbę miejsc. Możemy przyjąć 150 osób, a więc już teraz zachęcam do zarejestrowania się na Galę w specjalnym formularzu. Bilet kosztuje 199 złotych, a w jego cenie otrzymujecie:
– uczestnictwo w całej Gali od godziny 18.00 do zakończenia zabawy
– kolację
– zabawa po części oficjalnej w piwnicach Pałacu – Hotelu Bellotto
– spotkanie z fantastycznymi ludźmi, którzy budują triathlon w Polsce i są w nim od lat. Swój udział w Gali potwierdzili już organizatorzy imprez sportowych, zawodnicy PRO i znani amatorzy
– członkom Akademii Triathlonu przysługuje zniżka w wysokości 30%

>> ZAPISZ SIĘ NA GALĘ TUTAJ <<

4. Kto zostanie nagrodzony?

Nagrodzimy Statuetkami Akademii Triathlonu:
– Zawodniczkę/Zawodnika Roku 2018
– Amatora/Amatorkę Roku 2018
– Najlepszą Imprezę Roku 2018
– Najlepszy Cykl Roku 2018

5. Jak wybieramy?

Najlepszą Imprezę (bez względu na dystans), a także Najlepszy Cykl wybierają czytelnicy Akademii Triathlonu w głosowaniu na portalu AkademiaTriathlonu.pl. Najlepszych zawodników wybierze redakcja oraz eksperci AT. Szczegóły już wkrótce.

Partnerem Głównym Gali Polskiego Triathlonu została po raz kolejny firma Enea – wicelider polskiego rynku elektroenergetycznego w zakresie energii elektrycznej. Enea od lat jest zaangażowana w polski triathlon, jest partnerem tytularnym takich zawodów jak Enea Ironman70.3 Gdynia, Enea 5150 Warsaw czy Enea Bydgoszcz Triathlon.

Patronat nad Galą Polskiego Triathlonu obejmie Business Insider Polska. Zapraszamy Was na to spotkanie. Mamy nadzieję, że będzie inspirujące i motywujące na nadchodzącą zimę. Do zobaczenia 24 listopada w Hotelu Bellotto!

Powiązane Artykuły

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,470ObserwującyObserwuj
442SubskrybującySubskrybuj

Polecane