Gala Polskiego Triathlonu już za tydzień!

Już za tydzień, 24 listopada 2018 r. po raz ósmy spotykamy się na Gali Polskiego Triathlonu. Miejscem spotkania jest tradycyjnie pięciogwiazdkowy Hotel Bellotto. Ten zabytkowy Pałac Prymasowski znajduje się na ulicy Senatorskiej 13/15 w Warszawie. O godzinie 18:00 otwieramy drzwi dla wszystkich, którzy w terminie potwierdzili swoją obecność na Gali. Jeszcze istnieje możliwość zapisania się na to wydarzenie. Link do zapisów poniżej.

>> ZAPISZ SIĘ NA GALĘ TUTAJ <<

1. Kiedy i gdzie?

Gala odbędzie się 24 listopada w sobotę, w Hotelu Bellotto przy ulicy Senatorskiej w Warszawie, niedaleko Teatru Wielkiego – Opery Narodowej. Drzwi otwieramy o godzinie 18.00. Hotel mieści się w murach XVI-wiecznego Pałacu na Starym Mieście w Warszawie. Pałac powstał z inicjatywy biskupa płockiego i do 1795 roku pełnił funkcję siedziby prymasów. Dziś to jeden z najbardziej prestiżowych hoteli oraz miejsce, gdzie organizowane są konferencje i spotkania branżowe.

2. Jaki strój obowiązuje?Dress code: Business Casual.3. Bilety i rejestracja.Mamy ograniczoną liczbę miejsc. Możemy przyjąć 150 osób, a więc już teraz zachęcam do zarejestrowania się na Galę w specjalnym formularzu. Bilet kosztuje 199 złotych, a w jego cenie otrzymujecie:

– uczestnictwo w całej Gali od godziny 18.00 do zakończenia zabawy

– kolację
– zabawa po części oficjalnej w piwnicach Pałacu – Hotelu Bellotto

– spotkanie z fantastycznymi ludźmi, którzy budują triathlon w Polsce i są w nim od lat. Swój udział w Gali potwierdzili już organizatorzy imprez sportowych, zawodnicy PRO i znani amatorzy

– członkom Akademii Triathlonu przysługuje zniżka w wysokości 30%>> ZAPISZ SIĘ NA GALĘ TUTAJ <<4. Kto zostanie nagrodzony?Nagrodzimy Statuetkami Akademii Triathlonu:

– Zawodniczkę/Zawodnika Roku 2018

– Amatora/Amatorkę Roku 2018

– Najlepszą Imprezę Roku 2018

– Najlepszy Cykl Roku 2018

5. Jak wybieramy?Najlepszą Imprezę (bez względu na dystans), a także Najlepszy Cykl wybierają czytelnicy Akademii Triathlonu w głosowaniu na portalu AkademiaTriathlonu.pl. Najlepszych zawodników wybierze redakcja oraz eksperci AT.

> ZAGŁOSUJ NA NAJLESZĄ IMPREZĘ ROKU <<

> ZAGŁOSUJ NA NAJLESZY CYKL ROKU <<

Partnerem Głównym Gali Polskiego Triathlonu została po raz kolejny firma Enea – wicelider polskiego rynku elektroenergetycznego w zakresie energii elektrycznej.

Zapraszamy Was na to spotkanie. Mamy nadzieję, że będzie inspirujące i motywujące na nadchodzącą zimę. Do zobaczenia 24 listopada w Hotelu Bellotto!

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,446ObserwującyObserwuj
439SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze