IRONMAN podpisuje kontrakt z Qatar Airways

Największa i najsłynniejsza triathlonowa marka nawiązała współpracę z Qatar Airways oraz Qatar Tourism. Dzięki temu zawodnicy IRONMAN skorzystają ze specjalnych zniżek. Niestety wszyscy zainteresowani będą musieli na lotnicze benefity jeszcze trochę poczekać…

Trzy dni temu (21 sierpnia) w katarskim Muzeum Olimpii i Sportu 3-2-1 w Doha podpisano kontrakt, który ma ułatwić triathlonistom podróże na zawody. Jedna z najlepszych linii lotniczych na świecie oraz ministerstwo odpowiedzialne za turystykę w Katarze dołączyły do partnerów, którzy wpłyną na warunki uczestnictwa w wyścigach – a dokładniej dotarcia do konkretnej lokalizacji, w której będą one rozgrywane.

Podczas spotkania obecna była również Lulwa Al Marri – pierwsza kobieta reprezentująca Katar, która wystartowała w zawodach słynnej marki z kropką nad „m”.

Zniżki na przelot dla zawodników

Na mocy nawiązanej umowy pomiędzy IRONMANem a Qatar Airways i Qatar Tourism, która obowiązywać będzie przez cały rok 2025, uczestnicy zawodów uzyskają do 10%  zniżki na przelot do wykorzystania w katarskiej linii lotniczej oraz bonusowe punkty dla klasy pierwszej, biznes lub ekonomicznej.

Co więcej, w ramach partnerstwa Katar zostanie tytularnym partnerem czterech imprez w ciągu sezonu 2025. Będzie to: IRONMAN 70.3 Sunshine Coast (Queensland, Australia), IRONMAN Maryland (USA), IRONMAN 70.3 Washington (USA) oraz IRONMAN 70.3 Wester Sydney (Australia).

Podpisany przez strony kontrakt sprawi, że Katar „połączy sportowców, kibiców, urzędników poprzez lotnisko Brisbane, międzynarodowe lotniska Dulles i Sealle-Tacoma oraz lotnisko w Sydney”.

Zapewnianie naszym sportowcom niezrównanych wrażeń z wyścigów jest podstawą naszych działań. Dlatego też jesteśmy zachwyceni, że możemy współpracować z linią lotniczą, która odzwierciedla nasze podejście zorientowane na klienta i zobowiązuje się do przestrzegania najwyższych standardów we wszystkich swoich działaniach.

Nasze imprezy spod szyldu IRONMAN od dawna łączą różne społeczności i kultury dzięki zamiłowaniu do sportów wytrzymałościowych. Nie ma więc lepszego sposobu, niż kontynuować to w ramach współpracy z najszybciej rozwijającą się linią lotniczą na świecie. To początek ekscytującego partnerstwa dla obydwu stron, naszych sportowców oraz przyszłych zawodników i kibiców, których mamy nadzieję gościć na kolejnych eventach. – Andrew Messick, dyrektor generalny IRONMAN.

Qatar Airways – jedne z najlepszych linii lotniczych

Qatar Airways są narodowymi liniami lotniczymi, których działalność sięga roku 1994. Są one członkiem jednego z największych sojuszy – Oneworld, który operuje flotą kilku tysięcy samolotów oraz obsługuje ponad 900 destynacji na terenie 170 terytoriów.

Linie te otrzymały 5 gwiazdek w oficjalnym rankingu linii lotniczych The World’s 5-Star Airlines oraz wygrały plebiscyt na najlepszą linię lotniczą świata w latach 2011, 2012, 2013, 2015 i 2017 organizowany przez Skytrax – brytyjską agencję konsultingową.

Nasze partnerstwo z grupą IRONMAN jest naturalnym dopasowaniem do naszej marki, gdzie człowiek udowadnia, że wszystko jest możliwe. Podziwiamy nieustanny wysiłek i poświęcenie sportowców i staramy się na tym wzorować sposób, w jaki służymy naszym klientom.

Wyścigi IRONMAN są organizowane w różnych miastach na całym świecie, dzięki czemu nasza globalna sieć jest idealnym medium do łączenia entuzjastów sportów wytrzymałościowych, zawodników, kibiców i urzędników. – Akbar Al Baker, dyrektor generalny Qatar Airways i prezes Qatar Tourism.

ZOBACZ TEŻ: Kto z Polaków wystartuje na IRONMAN 70.3 Poznań? [listy startowe]

Powiązane Artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Śledź nas

15,531FaniLubię
983ObserwującyObserwuj
287SubskrybującySubskrybuj

Kalendarz

Brak wydarzeń

Najpopularniejsze

X
X