IRONMAN RPA przełożony! #koronawirus

0
2018MistrzostwaSwiataIornman70.3OdbedaSieWRPA1

Z powodu pandemii koronawirusa i rozprzestrzeniania się COVID-19, IRONMAN wraz z władzami lokalnymi zdecydowali o przełożeniu Mistrzostw Afryki IRONMAN w Nelson Mandela Bay, pierwotnie zaplanowane na 29 marca, na 15 listopada 2020 roku.

Sportowcy, którzy są zarejestrowani startem w tych zawodach, otrzymają wiadomość e-mail z dalszymi szczegółami. W przypadku pytań, prosimy o kontakt pod adresem southafrica@ironman.com.

O groźbie odwoływania i przekładania imprez spod znaku “M z kropką” pisaliśmy w artykule:

“IRONMAN ogłasza nowe zasady i ostrzega, że będzie odwoływał i przekładał zawody!”

Przeczytaj koniecznie o nowych zasadach, jakie wprowadzono ze względu na pandemię koronawirusa.

Podoba Ci się jak i o czym piszemy?     
Założyciel i Redaktor Naczelny Akademii Triathlonu. Triathlon uprawiam amatorsko od 2009 roku. Startuję głównie na dystansach Ironman 70.3 oraz Ironman. Moje najlepsze zawody to: 4h 30 minut w IM 70.3 Haugesund w Norwegii i kwalifikacja na MŚ w Las Vegas (roll down z 16 miejsca) i 10h w pełnym Ironmanie w Kopenhadze. W latach 2016-2019 byłem redaktorem naczelnym Business Insider Polska - serwisu biznesowo-informacyjnego, który w ciągu 3 lat od pojawienia się na rynku stał się drugim najpopularniejszym serwisem biznesowym w Polsce i pierwszym z rodziny Business Insidera w Europie. Czyta go ponad 5 mln internautów. 2001 - 2016 byłem dziennikarzem radiowym i telewizyjnym. Pracowałem m.in. w Radiu TOK FM, jako zastępca redaktor naczelnej, szef informacji, prowadzący "Poranek TOK FM”. Przez 6 lat byłem związany z TVN24, gdzie prowadziłem magazyn "Polska i Świat”. Byłem również gospodarzem takich programów jak: "Magazyn 24 godziny", "Cały ten świat", "Serwisy informacyjne". 8 listopada 2018 roku, na rynku ukazała się moja pierwsza powieść biograficzna pt.: "Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą", która po miesiącu wskoczyła na listę bestsellerów Empiku. Do dziś sprzedano ponad 50 tysięcy egzemplarzy. Książka opowiada o losach Jerzego Górskiego - legendy polskiego triathlonu. 29 października ukazała się moja druga powieść biograficzna pt.: "Szlag mnie trafił", opowiadająca losy Moniki Michalak, która przeżyła skomplikowany udar pnia mózgu. Obecnie pracuję nad książką o Robercie Karasiu - mistrzu świata i rekordziście na dystansach Double i Triple Ironman.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here