Konsultacje triathlonowe, COS Spała

Grupa została zebrana. Wszystkich, którzy chcieliby z nami potrenować zapraszamy do zapoznania się z innymi ofertami szkoleniowymi.

 

Wszystkich triathlonistów, a także kandydatów na triathlonistów zapraszamy na kolejne konsultacje treningowe do Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Spale. To niepowtarzalna okazja zdobycia unikalnej wiedzy i nabycia nowych umiejętności przed zbliżającym się sezonem treningowym.

szolowski3florek nasz zespolNad uczestnikami czuwać będzie doświadczona kadra trenerska – Marcin Florek – w przeszłości zawodnik Kadry Olimpijskiej, zdobywca 14 złotych medali Mistrzostw Polski w Triathlonie, w tym 3 złotych medali Mistrzostw Polski Seniorów. Ponadto zajął 12 miejsce w triathlonie na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata w 2006 roku oraz Filip Szołowski – zdobywca 51 medali Mistrzostw Polski w Triathlonie, Duathlonie i Aquathlonie we wszystkich kategoriach wiekowych. Jego największe sukcesy to brązowy medal Akademickich Mistrzostw Świata i 3 złote medale Mistrzostw Polski Seniorów w Triathlonie. Obecnie wspólnie prowadzą firmę LaboSport Polska, w której przygotowują między innymi indywidualne plany treningowe dla członków Akademii Triathlonu.

Przez cztery dni trenerzy będą do dyspozycji uczestników. Podczas konsultacji oprócz codziennych treningów na pływalni, biegania i jazdy na rowerze zaplanowano także część teoretyczną, gdzie każdy będzie mógł pytać do woli o kwestie związane z przygotowaniem do triathlonu. Przewidziane są również wykłady dotyczące innych aspektów poza-treningowych, przydatnych w uprawianiu triathlonu.

Koszt udziału w Konsultacjach to 680 złotych od osoby. Cena obejmuje:

•    3 noclegi w Hotelu w COS Spała (zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych);
•    pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie);
•    dostęp do obiektów sportowych (pływalnia, hala sportowa, boisko z bieżnią);
•    udział w programie treningowym oraz seminariach z ekspertami;
•    ubezpieczenie NNW i KL.

{gallery}Spala2012a{/gallery}
Dodatkowo płatne usługi:

•    pokój jednoosobowy – dopłata 120 złotych;
•    pobyt osoby towarzyszącej (3 noclegi z pełnym wyżywieniem) – 480zł; opłaty za usługi oferowane przez Ośrodek we własnym zakresie;

 

Liczba miejsc ograniczona. W Konsultacjach może wziąć udział maksymalnie 20 osób.  Organizator ma prawo do odwołania konsultacji w przypadku nie zebrania się odpowiedniej liczby osób. Wszystkich chętnych prosimy o nadsyłanie zgłoszeń na adres e-mail: [email protected].



logo rbk tsofha pol2 small

Każdy z uczestników otrzyma technologiczną koszulkę marki Reebok – partnera konsultacji w Spale



at team-reebokDla członków AT team – rabat 10%


Podstawowe informacje:

Termin:

15 – 18 listopada 2012

Zakwaterowanie:

Hotel COS w Spale, Al. Prezydenta I. Mościckiego 6,
97-215 Inowłódz

Trenerzy:

Marcin Florek, Filip Szołowski

Koszt:

680zł/osoba trenująca; 480zł osoba towarzysząca nie biorąca udziału w treningach


Przeczytaj krótkie relacje z konsultacji w listopadzie 2011 oraz maju 2011

 

Oferta do pobraniapdf button

Formularz zgłoszeniowy

Program konsultacji pdf button

Akademia Triathlonu
Akademia Triathlonuhttps://akademiatriathlonu.pl
Największy portal o triathlonie w Polsce. Jesteśmy na bieżąco z triathlonowymi wydarzeniami w kraju i na świecie, znajdziesz również u nas porady treningowe, recenzje sprzętu czy inspirujące rozmowy.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,509ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane