Nowości w Challenge Gdańsk. Czemu warto wystartować na dystansie średnim?

Challenge Gdańsk ogłosiło nowości, które czekały będą w tym roku na dystansie średnim. Pośród nich są między innymi specjalne nagrody dla zwycięzców poszczególnych kategorii wiekowych. Co otrzymają za triumf?

ZOBACZ TEŻ: Challenge Gdańsk tańszy od konkurencji. Co nowego w tym sezonie?

Tegoroczna edycja Challenge Gdańsk odbędzie się w dniach 14 do 16 czerwca. Najciekawiej zapowiada się wyścig na średnim dystansie, który odbędzie się 16 czerwca. Organizatorzy ogłosili właśnie kilka nowości dla połówki, na której możesz wystartować taniej dzięki Akademii Triathlonu.

Challenge Gdańsk – dystans średni 10% taniej! Aby uzyskać indywidualny kod rabatowy napisz e-mail na [email protected] zatytułowany „Kod rabatowy – Challenge Gdańsk dystans średni”. Kod wykorzystasz tutaj.

Pakiety dla najlepszych zawodników średniego dystansu!

Pierwszą nowością, która czeka na średnim dystansie, są nagrody dla najlepszych zawodników i zawodniczek. Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymają pakiety na jedne z kolejnych zawodów Challenge, które odbywają się w Europie. Będą to między innymi wyścigi w Sanremo (22 września) oraz Barcelonie (12 października).

Pośród nagród są również pakiety na Challenge Sandefjord (24 sierpnia w Norwegii), popularną imprezę w Amsterdamie (14 września) oraz Challenge Peguera-Mallorca (19 października).

Drugą z nowości będzie dodatkowy bufet na dystansie średnim w strefie zmian. Zawodnicy znajdą w nim wodę, izotoniki, żele, batony oraz Redbulla.

Wychodząc z wody bufet, znajdzie się przed stanowiskami z rowerem. Będziecie mogli przepłukać usta po słonej, morskiej wodzie, wziąć żel w drodze do roweru czy łyknąć izo lub Red Bulla. Po rowerze, jak już odstawicie rower, zanim wybiegniecie na trasę biegu, będzie można wziąć żel, batona czy napić się wody, izotonika lub Red Bulla – czytamy.

fot. Bartłomiej Zborowski

Zmiany również w strefie finiszera

Nie będą to jedyne nowości w Challenge Gdańsk. W tegorocznej, 4. edycji organizatorzy chcą jeszcze bardziej poprawić strefę finiszera. Wkrótce powstanie również sklep z pamiątkami. Będzie tam można zakupić gadżety

Zawodnicy, którzy już u nas startowali i wiedzą, jak doskonale wyglądała strefa finiszera, pewnie będzie trudno w to uwierzyć, ale chcemy, aby była ona jeszcze lepsza w roku 2024. Wspólnie z naszym nowym partnerem, holenderską marką Cadomotus pracujemy również nad projektem plecaka dla zawodników. Otrzymają go startujący na dystansie średnim – powiedział dyrektor wyścigu Adam Greczyło w rozmowie z Akademią Triathlonu.

Do końca lutego dzięki kodowi od Akademii Triathlonu możesz zapisać się na dystans średni w cenie około 215€. Więcej informacji o wyścigu znajdziesz tutaj.

Grzegorz Banaś
Grzegorz Banaś
Redaktor. Lubi Lionela Sandersa i nowinki technologiczne. Opisuje ciekawe triathlonowe historie, bo uważa, że triathlon jest wyjątkowo inspirującym sportem, który można uprawiać w każdym wieku. Fan dobrej kawy i książek Jamesa S.A. Corey'a.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,508ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane