Powraca legendarny głos IRONMANA 

Szacuje się, że Mike Reilly w trakcie swojej 33-letniej kariery legendarne zdanie „You are an Ironman” wypowiedział 500 000 razy. W 2024 komentator powróci z emerytury na szczególną okazję. 

ZOBACZ TEŻ: Twój pies może mieć konto na Stravie!

Mike Reilly: „Z dumą ogłosić każdego Ironmanem”

Mike Reilly to najbardziej znany spiker wyścigów IRONMAN. Jego znakiem rozpoznawczym stała się nie tylko formuła powitania, którą wypowiadał za każdym razem, gdy jakiś uczestnik przekraczał linię mety, lecz także ręcznik, którym przez ostatnie 10 lat wymachiwał, żeby zachęcić kibiców do energicznego fetowania zawodników. 

Za swój wkład w rozwój organizacji został członkiem Galerii Sław IRONMAN. W 2022 roku, po 33 latach kariery, Reilly ogłosił emeryturę, przekazując mikrofon swojemu następcy. 

W 2024 sprawił niemałą niespodziankę uczestnikom zawodów IRONMAN Lake Placid. Komentator zrobi wyjątek i powróci do swojej roli tylko podczas tego startu. Wszystko po to, aby uczcić 25. rocznicę wyścigu. 

Od 1999 roku społeczność Lake Placid, jej mieszkańcy i niezwykli sportowcy głęboko poruszyli moje serce i duszę. Jestem przepełniony ogromną radością z powrotu do IM Lake Placid, aby świętować jego 25. rocznicę. To zaszczyt po raz kolejny poprowadzić was do kultowej linii mety na Olympic Oval i z dumą ogłosić każdego z was Ironmanem – przyznał Mike Reilly. 

Nikodem Klata
Nikodem Klata
Redaktor. Dziennikarz z wykształcenia. W triathlonie szuka inspirujących historii, a każda z nich może taką być. Musi tylko zostać odkryta, zrozumiana i dobrze opowiedziana.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,318ObserwującyObserwuj
435SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze