PTO Hub, czyli jeszcze więcej triathlonowej wiedzy, motywacji i inspiracji

0

PTO (Professional Triathletes Organisation) ogłosiła uruchomienie PTO Hub, platformy do publikacji treści, materiałów audio i video generowanych przez członków PTO. Inicjatywa wystartuje w piątek, 17 kwietnia. PTO Hub ma inspirować i wspierać triathlonistów za pomocą łączeń wideo, podcastów, czatów na żywo, ma być źródłem wiedzy, wsparcia, motywacji i inspiracji.

Charles Adamo, Prezes PTO:

“PTO docenia to, że w obecnej sytuacji spowodowanej pandemią COVID-19, sportowcy słusznie skoncentrowali się na dbaniu o zdrowie. To nie jest czas na rywalizację, ale na wspólne wspieranie się nawzajem. Strach i niepokój jest realny i zrozumiały, a my niestety nie znamy odpowiedzi na wiele pytań. Podobnie jak inne osoby pracujące na własny rachunek, również zawodowi triatloniści znaleźli się niejako “na bezrobociu”, borykają się z niepewnością finansową. Jak już wcześniej ogłaszaliśmy, PTO udzieliło finansowego wsparcia, wypłacając 2,5 miliona dolarów 200 zawodowym triathlonistom i triathlonistkom. W odpowiedzi na działania PTO, profesjonaliści znaleźli sposób na wykorzystanie swoich talentów i wiedzy, aby pomóc innym.”

Właśnie dlatego powstał PTO Hub, czyli wirtualna platforma wymiany wiedzy i doświadczenia, inspiracji i motywacji. Zobacz zapowiedź video:

Tim O’Donnell, współprezes PTO:

“Sport ma wyjątkową moc jednoczenia i inspirowania ludzi. Jako profesjonaliści zwykle robimy to poprzez występ w zawodach.  Odwołanie i zawieszenie wielu imprez spowodowało, że możemy zrobić więcej – będziemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem”. 

Dwukrotny złoty medalista Igrzysk Olimpijskich i członek zarządu PTO Alistair Brownlee:
“Ćwiczenia są istotnym elementem zarówno zdrowia fizycznego, jak i psychicznego. Są szczególnie ważne również w tym trudnym czasie. Mamy nadzieję, że PTO Hub zachęci i zainspiruje ludzi do odpowiedzialnego działania”.

PTO HUB ruszy 17 kwietnia. Zobacz zapowiedź!

Na platformie PTO Hub zobaczysz i posłuchasz między innymi: Jana Frodeno, Alistaira Brownlee, Lionela Sandersa, Lucy Charles-Barclay, Danielę Ryf, Sebastiana Kienle, Anne Haug, Tima O’Donnella.

 

Podoba Ci się jak i o czym piszemy?     
Założyciel i Redaktor Naczelny Akademii Triathlonu. Triathlon uprawiam amatorsko od 2009 roku. Startuję głównie na dystansach Ironman 70.3 oraz Ironman. Moje najlepsze zawody to: 4h 30 minut w IM 70.3 Haugesund w Norwegii i kwalifikacja na MŚ w Las Vegas (roll down z 16 miejsca) i 10h w pełnym Ironmanie w Kopenhadze. W latach 2016-2019 byłem redaktorem naczelnym Business Insider Polska - serwisu biznesowo-informacyjnego, który w ciągu 3 lat od pojawienia się na rynku stał się drugim najpopularniejszym serwisem biznesowym w Polsce i pierwszym z rodziny Business Insidera w Europie. Czyta go ponad 5 mln internautów. 2001 - 2016 byłem dziennikarzem radiowym i telewizyjnym. Pracowałem m.in. w Radiu TOK FM, jako zastępca redaktor naczelnej, szef informacji, prowadzący "Poranek TOK FM”. Przez 6 lat byłem związany z TVN24, gdzie prowadziłem magazyn "Polska i Świat”. Byłem również gospodarzem takich programów jak: "Magazyn 24 godziny", "Cały ten świat", "Serwisy informacyjne". 8 listopada 2018 roku, na rynku ukazała się moja pierwsza powieść biograficzna pt.: "Najlepszy. Gdy słabość staje się siłą", która po miesiącu wskoczyła na listę bestsellerów Empiku. Do dziś sprzedano ponad 50 tysięcy egzemplarzy. Książka opowiada o losach Jerzego Górskiego - legendy polskiego triathlonu. 29 października ukazała się moja druga powieść biograficzna pt.: "Szlag mnie trafił", opowiadająca losy Moniki Michalak, która przeżyła skomplikowany udar pnia mózgu. Obecnie pracuję nad książką o Robercie Karasiu - mistrzu świata i rekordziście na dystansach Double i Triple Ironman.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here