PTO Hub, czyli jeszcze więcej triathlonowej wiedzy, motywacji i inspiracji

PTO (Professional Triathletes Organisation) ogłosiła uruchomienie PTO Hub, platformy do publikacji treści, materiałów audio i video generowanych przez członków PTO. Inicjatywa wystartuje w piątek, 17 kwietnia. PTO Hub ma inspirować i wspierać triathlonistów za pomocą łączeń wideo, podcastów, czatów na żywo, ma być źródłem wiedzy, wsparcia, motywacji i inspiracji.

Charles Adamo, Prezes PTO:

„PTO docenia to, że w obecnej sytuacji spowodowanej pandemią COVID-19, sportowcy słusznie skoncentrowali się na dbaniu o zdrowie. To nie jest czas na rywalizację, ale na wspólne wspieranie się nawzajem. Strach i niepokój jest realny i zrozumiały, a my niestety nie znamy odpowiedzi na wiele pytań. Podobnie jak inne osoby pracujące na własny rachunek, również zawodowi triatloniści znaleźli się niejako „na bezrobociu”, borykają się z niepewnością finansową. Jak już wcześniej ogłaszaliśmy, PTO udzieliło finansowego wsparcia, wypłacając 2,5 miliona dolarów 200 zawodowym triathlonistom i triathlonistkom. W odpowiedzi na działania PTO, profesjonaliści znaleźli sposób na wykorzystanie swoich talentów i wiedzy, aby pomóc innym.”

Właśnie dlatego powstał PTO Hub, czyli wirtualna platforma wymiany wiedzy i doświadczenia, inspiracji i motywacji. Zobacz zapowiedź video:

Tim O’Donnell, współprezes PTO:

„Sport ma wyjątkową moc jednoczenia i inspirowania ludzi. Jako profesjonaliści zwykle robimy to poprzez występ w zawodach.  Odwołanie i zawieszenie wielu imprez spowodowało, że możemy zrobić więcej – będziemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem”. 

Dwukrotny złoty medalista Igrzysk Olimpijskich i członek zarządu PTO Alistair Brownlee:
„Ćwiczenia są istotnym elementem zarówno zdrowia fizycznego, jak i psychicznego. Są szczególnie ważne również w tym trudnym czasie. Mamy nadzieję, że PTO Hub zachęci i zainspiruje ludzi do odpowiedzialnego działania”.

PTO HUB ruszy 17 kwietnia. Zobacz zapowiedź!

Na platformie PTO Hub zobaczysz i posłuchasz między innymi: Jana Frodeno, Alistaira Brownlee, Lionela Sandersa, Lucy Charles-Barclay, Danielę Ryf, Sebastiana Kienle, Anne Haug, Tima O’Donnella.

 

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,512ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane