Rejestracja na Challenge Roth 2023 – wiemy, jak szybko wyczerpano pulę miejsc

Czy to prawda, że miejsca na Challenge Roth wyprzedają się w kilka minut? Postanowiliśmy sprawdzić, jak to faktycznie jest i przeprowadziliśmy test z zegarkiem w ręku. Jak myślicie, ile czasu minęło od momentu otworzenia rejestracji na Challenge Roth 2023 do jej zamknięcia?

Nie dni, nie godziny, a zaledwie kilka minut na rejestrację mieli chętni do startu w Challenge Roth 2023. Strona służąca do zapisów została udostępniona zawodnikom 11 lipca, o godz. 10:00. Wcześniej organizatorzy podkreślali w komunikatach, żeby być na czas, bo w poprzednich edycjach miejsca rozchodziły się jak świeże bułeczki. Postanowiliśmy sprawdzić, jak będzie w tym roku.

ZOBACZ TEŻ: Dlaczego miejsca na Challenge Roth wyprzedają się w ciągu kilku godzin minut?

Rejestracja do Challenge Roth – godzina 09:57

Tysiące ludzi z całego świata stanęło w „blokach startowych” w oczekiwaniu na godzinę 10:00. Na 3 minuty przed wyznaczoną godziną, na stronie z zapisami znajdował się komunikat mówiący o tym, o której godzinie rozpocznie się rejestracja.

Rejestracja Challenge Roth 2023 - przed godz. 10:00.facebook.katanaZOBACZ TEŻ: Wpadki prosów na Challenge Roth

Wyścig o miejsce na Challenge Roth – godzina 10:00

Zgodnie z planem o godz. 10:00 rejestracja została otwarta. Rozpoczęła się walka z czasem. Szczęśliwcy zobaczyli stronę, na której trzeba było uzupełnić podstawowe dane: imię, nazwisko, narodowość, datę urodzenia oraz adres e-mail.

Rejestracja Challenge Roth 2023 - godz. 10:00O której zakończyła się rejestracja na Challenge Roth 2023?

Miejsca na Challenge Roth 2023 zostały „wyprzedane” w ciągu niecałych 7 minut. W pełni zarezerwowano zarówno miejsca w wyścigu indywidualnym, jak i w sztafetach. Kto się spóźnił, ten zobaczył taki komunikat na stronie.

Oficjalnie organizatorzy mówią o tym, że miejsc nie było po 1 minucie i 30 sekundach. Na pewno o godz. 10:02 formularz jeszcze działał i tak było do godz. 10:06. Czy możliwa była rejestracja, tego już nie wiemy.  Tak czy tak, to coś niesamowitego, jak szybko rozeszły się miejsca…

The race is booked up

Wow, thank you so much for all your trust❤🙏 We do everything to provide the best race possible on 25 June 2023!

Posted by Challenge Roth on Monday, July 11, 2022

Kiedy kolejna pula miejsc na Challenge Roth?

Jeśli przegapiliście moment rejestracji, będziecie mieli jeszcze jedną szansę na zarezerwowanie miejsca. Nastawcie sobie przypomnienie na 6 grudnia, na godz. 12:00. Jakiekolwiek miejsca zostaną – nieopłacone rezerwacje i rezygnacje z pierwszego terminu – będą rozdysponowane w grudniu. Ponownie będzie obowiązywać zasada „kto pierwszy, ten lepszy”.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,470ObserwującyObserwuj
442SubskrybującySubskrybuj

Polecane