Sebastian Kienle charytatywnie. Możesz wygrać jego rower

W swoim ostatnim roku występów Sebastian Kienle postanowił wesprzeć kilka wybranych inicjatyw charytatywnych. Teraz ogłosił pierwszą. Przy okazji jeden z fanów lub wspierających będzie mógł wygrać jego rower. Sportowiec dostarczy go osobiście!

ZOBACZ TEŻ: Sebastian Kienle: „RaceRanger to doskonałe rozwiązanie”

Tegoroczny sezon jest pożegnalnym w profesjonalnej karierze mistrza świata Sebastiana Kienle. Niemiecki zawodnik zamierza startować jeszcze w kilku wyścigach, a sezon zaczął od 3. miejsce w IRONMAN Nowa Zelandia. Teraz ogłosił, że zamierza wspierać wybrane inicjatywy charytatywne. Podczas „Discontinued Tour” (jak nazwał ostatni sezon) odda również w ręce fanów 5 swoich rowerów. Pierwszy można wygrać już teraz!

– Mój ostatni rok w sporcie. To wspaniałe, że tak dobrze się bawiłem i zwiedziłem tyle miejsc. Chciałbym też dać coś od siebie, bo sam miałem wiele szczęścia. Cieszyłem się z wolności i tego, co robię przez 20 ostatnich lat. Nie każdy ma jednak takie szczęście – powiedział Kienle w filmie zamieszczonym na swoim kanale.

Niemiec ogłosił, że wraz z firmą Scott i firmą VipPrize wspomoże organizację WWF Nowa Zelandia. Środki uzyskane z akcji posłużą do edukowania dzieci w zakresie ochrony środowiska. Każda z osób, która zaangażuje się w akcje weźmie udział w losowaniu roweru Scott Plasma 6. Więcej informacji wraz z zasadami można znaleźć na tej stronie – sama rejestracja uprawnia do udziału w losowaniu roweru, chociaż donacja daje większe szanse na wygraną.

Rower z dostawą do nowego właściciela

To zwycięzcy bądź zwyciężczyni trafi jednak nie tylko rower Scott Plasma 6, ale także strój triathlonowy Orca Rs1 Dream Kona. Dodatkowo zwycięzca wraz z osobą towarzyszącą będzie mógł w dowolnym miejscu na świecie odebrać nagrodę od mistrza świata z Hawajów.

– Organizacja WWF Nowa Zelandia działa na rzecz ochrony i odbudowy naszych oceanów i ratowania cennych gatunków przed wyginięciem, a także w celu zapewnienia zrównoważonego rybołóstwa – czytamy na stronie akcji. Przypomnijmy, że Sebastian Kienle w ostatnim sezonie swoich występów relacjonuje je również na kanale YouTube.

Grzegorz Banaś
Grzegorz Banaś
Redaktor. Lubi Lionela Sandersa i nowinki technologiczne. Opisuje ciekawe triathlonowe historie, bo uważa, że triathlon jest wyjątkowo inspirującym sportem, który można uprawiać w każdym wieku. Fan dobrej kawy i książek Jamesa S.A. Corey'a.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,293ObserwującyObserwuj
433SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze