Zawody Serii Mistrzostw Świata WTS Hamburg odwołane. Brak nowej daty

Optymizm organizatorów i miast gospodarzy imprez sportowych maleje z każdym tygodniem. Nadzieja, że jakiekolwiek duże wydarzenie w tym roku będzie miało miejsce, słabnie. W związku z pandemią COVID-19, zawody serii Mistrzostw Świata WTS w Hamburgu i mistrzostwa sztafet mieszanych, zaplanowane na 11 i 12 lipca, nie odbędą się zgodnie z planem.

Organizatorzy poszukują nowej daty, ale coraz rzadziej przy odwoływaniu imprez z 2020, słyszymy od razu nowy termin rozegrania zawodów. Niepewność i relatywnie krótki czas, jaki dzieli nas od jesiennych miesięcy, w których możliwy byłby start, nie pozwala organizatorom podejmować odpowiedzialnie decyzji. Większość zaczyna się obawiać o to, czy w ogóle w tym roku uda się zorganizować jakiekolwiek imprezy masowe.

Wcześniej pięć pierwszych dużych imprez z cyklu WTS zostało odwołanych: Abu Dhabi, Yohohama, Bermudy, Leeds i Montreal. W tej chwili na mapie tegorocznych imprez ITU pozostaje w grze jeszcze Wielki Finał ITU w Edmonton w Kanadzie (17 do 23 sierpnia). Jednak i w tym przypadku wszystko wskazuje na to, że zostanie przełożony. Decyzja ma zapaść do końca maja.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,473ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane