Szosą po „Mazowieckiej Szwajcarii”.

Zapraszamy na trzecią edycję „Duathlonu po Mazowieckiej Szwajcarii”, który odbędzie się 1 maja w Brudzeniu Dużym. Dwie poprzednie edycje zawodów polegających na biegu, jeździe na rowerze i biegu odbyły się w wersji przełajowej na rowerach górskich. Aby umożliwość start większej liczbie zawodników tegoroczna edycja odbędzie się w formule szosowej, ale udział mogą wziąć zawodnicy na wszystkich rodzajach rowerów. Zawodnicy będą musieli pokonać 5 km biegiem, 23 km na rowerze i raz jeszcze 3 km biegiem. Trasa biegowa zostanie poprowadzona w parku przy Gimnazjum w Brudzeniu, natomiast część rowerowa malowniczymi trasami Gminy Brudzeń Duży. Strefa zmian zostanie ulokowana na boisku „Skrwy” Brudzeń, więc publiczność będzie miała doskonałą możliwość do obserwowania przebiegu rywalizacji.

 

Podczas duathlonu zawodników na części kolarskiej będzie prowadził wyjątkowy pilot. Michał Bąkiewicz, kierowca z licencją wyścigową i rajdową! Płocczanin będzie pilotował zawodników swoim Suzuki Swift GTI w specyfikacji A-grupowej, na którym zdobył tytuł II Wicemistrza Polski w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski w 2012 roku. Bąkiewicz to pasjonat sportu, maratończyk. Trasa kolarska jest wyjątkowo szybka, więc na pewno Bąkiewicz będzie musiał skorzystać z wyższych biegów.

 

bakiewicz

 

W ramach wpisowego uczestnicy otrzymają pakiet startowy, a w nim koszulkę, wodę, bon na posiłek regeneracyjny oraz materiały promocyjne sponsora zawodów – DECATHLON PŁOCK. W klasyfikacji generalnej najlepsze zawodniczki i zawodnicy otrzymają nagrody finansowe, natomiast w kategoriach wiekowych karty podarunkowe DECATHLON. Wszyscy, którzy ukończą duathlon otrzymają pamiątkowy medal.

 

Organizatorem zawodów jest Gmina Brudzeń Duży. Współorganizatorem PTT DELTA, a sponsorem zawodów DECATHLON, a partnerem „Biegaj z Dymkiem”.

Zapisy prowadzone są poprzez stronę http://formularz.ultimasport.pl/232/index.php.

 

Do pobrania regulamin zawodów.

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,469ObserwującyObserwuj
442SubskrybującySubskrybuj

Polecane