To Ty wybierzesz Imprezę Roku 2011. Zagłosuj!

Jednym z trzech głównych punktów programu Konferencji „Triathlon – 3razyTAK„, która odbędzie się 19 listopada, będzie przyznanie nagrody za najlepiej zorganizowane zawody w tym roku.

Na stronie głównej, po lewej stronie, znajdziesz ankietę: „Impreza Roku 2011„. Głosami Redakcji stworzyliśmy ranking zawodów, które naszym subiektywnym zdaniem powinny znaleźć się wśród nominowanych do nagrody. Decyzję o tym, która impreza w mijającym roku była najlepiej zorganizowana, na której czuliście się otoczeni najlepszą opieką i mieliście zagwarantowane najlepsze warunki do ścigania, podejmiecie WY. Akademia Triathlonu zastrzega sobie jedynie prawo do decydowania, które zawody w danym roku nominować do nagrody. Listę uczestników plebiscytu ograniczamy do dziesięciu, a Wy zadecydujecie, którym zawodom należy się najwyższy stopień podium. W  tym roku najlepszą imprezę wybieramy spośród 9-ciu nominowanych.

 

Z jednej strony chcemy wyznaczać standardy, z drugiej zapalać czerwone światło dla tych imprez, które nie spełniają podstawowych norm takich jak: zabezpieczenie trasy wyścigu, pakiety startowe, sanitariaty, nagrody dla zawodników, atmosfera i oprawa zawodów. Mamy nadzieję, że głosując wyślecie do organizatorów jasny komunikat, czego oczekujecie. Jakie zawody są Waszym zdaniem tymi, na których można się wzorować. Głosowanie potrwa do 12 listopada. Prosimy Was o merytoryczny głos w tej dyskusji. Potraktujcie to jak dobrą zabawę, ale również, a może przede wszystkim, jak udział w ważnym procesie podnoszenia poziomu organizacji imprez triathlonowych, aquathlonowych i duathlonowych w Polsce.

 

UWAGA! GŁOSOWAĆ MOŻE TYLKO ZALOGOWANY UŻYTKOWNIK!

Powiązane Artykuły

Śledź nas

18,455FaniLubię
1,753ObserwującyObserwuj
343SubskrybującySubskrybuj

Najpopularniejsze