Wiosenny duathlon charytatywny

Całe życie pracuję w sektorze pozarządowym. Najpierw jako pracownik, teraz jako wolontariusz. Uważam, że III sektor – czyli organizacje społeczne – dają tak wiele społeczeństwu, czyli nam, że trzeba je wspierać. Stąd też tak mocno angażuję się w formułę 1% w rozliczeniu rocznym na organizacje pożytku publicznego, czy też w obecną akcję pomocy Nidzickiemu Funduszowi Lokalnemu. NFL rozdaje stypendia zdolnej, ale mało zamożnej młodzieży. Akcja magnesy na lodówkę typu „wytop czelendż”, sprzedaż bufek #niemaniemogę czy październikowy BURATLON są świetną okazją na fundraising. Dzięki pomocy takich wariatów jak Wy (biorący w nich udział), zebraliśmy pieniądze na roczną pomoc stypendialną (zakup książek, czesne i dojazdy na studia) 12 uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy w tym roku idą na studia. Teraz czas na kolejną akcję – wiosenny duatlon.

 

Czas na prawdziwe ściganie. Kwiecień to doskonała okazja na sprawdzenie formy – przetarcie się przed typowymi zawodami tri. Duatlon jest tego doskonała formą. Ścigać będziemy się na dystansach: 5km bieg – 30km rower – 7,5 bieg. Zawody będą miały koleżeńską, niekomercyjną formułę, ale postaramy się, żeby uczestnik czuł się zaopiekowany tak, jak podczas startowania w serii organizowanych przez największe tuzy sceny triathlonowej (Labo, Endu czy Grześka Golonkę). Będą i kategorie wiekowe, i nagrody główne i losowanie nagród wśród uczestników. A przede wszystkim będą dobre warunki do ścigania. Impreza odbędzie się na terenie hotelu AZZUN SPA w Kromerowie, który jest jednocześnie sponsorem tytularnym. O przekaz medialny zadba firma ARTNEO z Olsztyna. Wszystkie informacje w załączonym regulaminie. Pamiętajcie, że sprawdzacie swoją formę w szczytnym celu. No i warto sprać moje dupsko…do czego serdecznie zapraszam!

 

{gallery}burathlon_2015{/gallery}

 

REGULAMIN zawodów

 

 

Azzun Duathlon 2015 pl

Powiązane Artykuły

7 KOMENTARZE

  1. Ojciec dyrektor właśnie ogląda ten film i… sam nie wiem, czy to się nadaje do publikacji :))) to drastyczne sceny!!, ale coś Wam wrzucę na profil AT na facebooku 🙂 zobaczycie jakie ślady na ścianach mkonowej sauny zostawiają jego ofiary….

  2. to już wiesz dlaczego tak cię lałem w sobotni wieczór… Droga społeczności triathlonowa. Ojciec Dyrektor krzyczał, płakał i skomlał. Jak się odważy opublikować filmik to będzie „czarno na białym”

  3. Z mojej winy! Ściągnąłem dwa, ale wpakowałem nie ten co trzeba. Już zmieniam!

  4. Z mojej winy sMentor MKON dostał dwa plakaty, które podał dalej do Ojca Redaktora Dyrektora i jest zamieszanie!

    Ścigamy się w sobotę 18.04.2015 😀

  5. Bardzo fajna inicjatywa, szkoda tylko, że tak daleko ode mnie no i nakłada się z terminem mojego maratonu 19.04. Ale będę kibicował i trzymał kciuki za jak największą frekwencję.

  6. Z mojej winy Ojciec Redaktor dostał 2 plakaty. A tylko jeden z właściwą datą 🙂 Duatlon jest 18.04 (sobota) a nie tak jak na plakacie – 19 🙂

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Śledź nas

18,455FaniLubię
2,509ObserwującyObserwuj
443SubskrybującySubskrybuj

Polecane